mjromeo kullanıcısının son içeriği

1. mjromeo

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

2014 ten beri mi kullanıcısıyım. bi kaç ay önce son mi telefonum bozulmuştu ve bu süreçte siteden çok yardım aldım ancak tamir edilemedi. aradaki boşlukta bir sürü telefona baktım ancak mi den sonra hiç birisi tatmin etmedi. 3bin tl altı bütün telefonların benchmark karşılaştırmalarına bakarak...
  2. mjromeo

Yardım Şebeke Sorunu

hocam bende de ısınma olunca wifi kopuyor, çözümü varsa da ben bilmiyorum
  3. mjromeo

Yardım Şebeke Sorunu

hocam haklı, ısınmadan kaynaklı telefonu soğuk bir zemine yatırarak oynamayı deneyin
  4. mjromeo

Yardım Telefon tamamen kitlendi

hocam videodaki adamın telefonu nete bağlanabiliyor, benim wifi açılmıyor en büyük ve yegane sıkıntımız o ayrıca 3 farklı sim kartla deenedim onları da tanımıyor
  5. mjromeo

2 hafta sonunda çözebildiyseniz ne mutlu, ben çözeceğimi bilsem bende çok mutlu olurum işin ilginç tarafı sim karta bişey yapmış telefon bugün başka telefona takınca baktım hiç isim yok. normalde herkesi sim de saklarım
  6. mjromeo

hocam çevredeki wifi ları görmesi için telefonun wifi nın açık olması lazım değil mi, kısaca görmüyor 1589508721 evet caner hocam son olarak onu deniycem tabi, dediğim gibi şu an maddi sıkıntım var kendim çözebilirsem çok iyi olur
  7. mjromeo

hamza hocamın dediği gibi, wifi kapalı halde tel açılıyor açmak isteyince de mavi tıka geçmiyor sim kart tanımadığı için mobil net de açamıyoruz
  8. mjromeo

wifi hiç açılmıyor, mavi tık olmuyor
  9. mjromeo

ben yapamadım açıkçası, programda nereye tıklasam karşıma "bootloader lock, switch to fastboot recovery" diye bi yazı çıktı
  10. mjromeo

yarın an be an burdan her şeyi iletirim hocam iki gündür telefonla uğraşmaktan gözlerim kan doldu 1589505595 onu denedim hocam bl kilidi olunca program işe yaramıyor
  11. mjromeo

sonunda pozitif bi haber alabildim eğer bu yöntem olursa mübarek ramazan günü çok dua ederim
  12. mjromeo

bl kilidi kapalı ben fastboot rom atarken yanlışlıkla flash and lock seçtim açıktı geri kitledim 1589505156 kilidi 4 sene önce imei muhabbeti için kendim çine mesaj atarak açtırmıştım. bu 72 saat bekleme süresi falan vardı. açıldıktan sonra da malum işlemi kendim yaptım 4 senedir kral gibi...
  13. mjromeo

şu anda maddi sıkıntıdayım malum virüs ortamı bende işimi kaybettim bu sebepten
  14. mjromeo

hocam wifi hiç açılmıyor yukardaki kaydırma mavi yöne gitmiyor. ama nete bağlanmak için farklı bi çözümünüz varsa onu da denerim 1589504970 zenex hocam dün bana bi fiyat verdi sorunu çözmek için. sizlerin çözümleri olmazsa telefonu ona göndercem
  15. mjromeo

Yardım Rom

hocam bilen birisi cevap yazarsa bana da bi iletin size zahmet bana da lazım aynen öyle bişey dün gül gibi çalışan telefonu pert ettim
Üst Alt