Mjollnir kullanıcısının son içeriği

1. M

Satış Beats Monster

Attım
  2. M

Satış Mi5s

Özür diliyorum hepinizden öncelikle. Cenazem vardi konuya bakamadim bile. Cihaz satildi.
  3. M

Satış Beats Monster

2 aylık beats monster kulak ici kulaklik satiliktir. Faturası kutusu ve kucuk tasima cantasi ile verilecek. 114 liraya alindi, pazarliksiz 50 liraya verilecek.
  4. M

Satış Mi5s

Uc aylik beyaz 3 64 mi5s satiliktir. Archelot hocamizdan 1.500 e almistim, kendisi guvenilir bir saticidir. BL kilidi acik. Lineageos 14.1 yuklu. Orjinal msvii kilifi ve ekran koruyucu ile kullanildi tertemiz. Sorunsuz bir sekilde 1.100 e birakicam.
  5. M

Yardım Xiaomi Mi In Ear Pro HD

Bende bununla Beats by dr. Dree arasinda kaldim. Fikir verebilecek var mi?
  6. M

Yardım Lütfen bir bakarmısınız

Ben mi5s öneririm. Klasik donanim yazilim bilginleri gibi degil de son kullanici yorumu istersen; Ben edebiyat ogrencisiyim, cihazimda bir yandan sony walkman uygulamasi calisiyor bir yandan pdfler havada ucusuyor, metin dosyalari dedigim öyle ücbes cümlelik degil İslam ansiklopedisinin bilmem...
  7. M

Çözüldü Mi 5S Kamera Dalgalanması Sorunu

Titreme ayarini 50 hz de (hz idi herhalde) kullaniyorum ve sorun yasamiyorum. Fakat 60 a gelince dalgalanma sorunu bas gosteriyor. Sizde once 50 de deneyiniz bakalim ne olacak. Olmazsa kapatin.
  8. M

Mi5s Almalı Mıyım?

Sirf sp 821 in nami icin bile alinir.. Hicbir takilma veya kronik soruna rastlamadim. Yanina da mi band 2 yi cektin mi mis...
  9. M

Anket Sizce hangi mi5s? [ 4/32 ] mi yoksa [ 3/64 ] mü?

Bana 3 gb ramin yetmedigini durustce soyleyen 5 kisi bulun. Bana 32 gb depolamanin yetmedigini durustce soyleyen 5 kisi bulun. Bence depolama ondedir. 1 gb ram farkini ancak 1 gblik cihazla 2 gblik cihazda hissedersin. Hadi olmadi 2 ile 3 arasinda da biraz hissedersin. 3 ile 4 arasinda...
  10. M

Soru Mi Band 2 Alarm Sorunu!!!

Bende de alarmı durdurmama ragmen 10 dkda bir titriyor..
  11. M

Mi4c Viper4Android With Dolby Atmos , Sony Audio ve Beats Audio

İki sorum olacak. Atmosu yukledim fakat iki uygulama geldi biri atmos biri viper. Bunlar ikili olarak mi calisiyor yoksa viperi kaldirsam atmosla devam edebilir miyim? İkincisi twrp ile yukledim, geri nasil kaldirilir? Simdiden tesekkurler..
  12. M

Rehber Mi5s Cihazlara Orijinal Global Rom Yükleme

Bu işi pc olmadan yapmak mumkun mudur?
  13. M

Yardım Akbanksız Sistem Başlatıcısı Durdu Hatası

Yok pasam cok sey denedim, yine ayni...
  14. M

Yardım Akbanksız Sistem Başlatıcısı Durdu Hatası

İlgilendiginiz icin sagolun. Belirttiginiz forumda ayni dertten muzdarip olan bir arkadasa stabil surume gecmesi oneriliyor. Mi5s icin resmi veya stabil turkce secenek varmidir ki?
Üst Alt