miyorel kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım çift uygulama klasörlerini görememe android 11 ?

Merhaba bir programı çift uygulama ile klonladım. ama çok yavaş çalışıyor verileri çift alandaki klasöre taşırsam hızlanacak ama android 11 de bunu yapamıyorum.dosya yöneticisinden data veya obb dosyasına erişim yok dosyalar programına yönlendiriyor o programa girince de çift uygulama...
  2. M

Rehber Note 8 Pro IMEI Nasıl Yedeklenir/Geri Yüklenir

muhammed540 hocam merhaba imei repair yapmadan önce nvdata ve nvram yedeği almıştım şimdi nvram hatasından dolayı o yedekleri geri üklemek istiyorum ama o yedekleri pcden yanlışlıkla silmişim. bende Gaziantep'te oturuyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ? bu yedekleri bulmamın bir yolu var mı?
  3. M

Rehber Redmi note 8 pro Android 10 Nvram Warning: Err 0x10 Fix

kera706 hocam telefon rootlumu olması lazım bunu yapabilmemiz için ? veya ben pc üzerinden eng rom yüklesem ama eski nvdata yı kaybettim yedek yok yeni mac adresi nereden bulabilirim yardımcı olabilir misin ?
  4. M

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

HOCAM oyunlarda bildirim gelmiyor yalnızca herhangi bir oyuna girdiğimde hepsinden aynı anda bildirim geliyor ayrıca eposta anlık gelmiyor toplu geliyor anlık ayarlamama rağmen neden olabilir ?
  5. M

Wifi de 5g internetime bağlanınca internet kopuyor ayrıca Bluetooth açıkken normal wifi ağı çok yavaşlıyor birde nvrami gideremiyorum sorun yasayan oldumu ağ ile ilgili ? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

kera706 muhammed540 hocam bạna gosterdigi sabiri inan kimseye gostermemistir saat 23:30 da başlayıp sahuru yaptık daha da devam ettik anca anladım Allah ondan razı olsun
  7. M

Tema Numbia Ses Paketi

CraweL hocam elinize sağlık bu tür şeyleri nasıl yükleyeceğim magisk manager kurulu indir dedim zipi sectim kurdu yeniden başlattım ama birşey gelmedi Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Hocam bu mi launcher bölümünü kurmalimiyim ekranla alakalı birseydi sanırım Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Arkadaşlar romu kera706 hocamın inanılmaz sabırla yönlendirmesinden sonra kurduk. Mi hesabi bağlanırken sıkıntı çekenler şifreniz kontrol ediliyor derken uzun bir süre bekleyin 10_15 dk oturum açacaktır. Açılmaz işte vpn ile deneyin 5 dk sonra açıyor.sisten uygulamalarını görmek ve güncellemek...
  10. M

peki bu benim için sıkıntı yaratır mı yedeklerimi google drive ve mi pc suite programına yedekledim ilerde mi hesabına giremediğim için sıkıntı yaşayabilir miyim ? bşrde twrp kurduktan sonra direk bu romu kurarsam telefon rootlu oluyor değil mi twrp yaptıktan sonra ekstra bir şey yapmama gerek...
  11. M

daha önce düz endonezya rom kurdum ama mi cloud bağlantısı yapmıyor telefon tekrar global sürüme geçtim bu sefer mi hesabına giriyor yedeklemeyi yüklemiyor ve ya yeni yedekleme yapmıyor bu konuda acemiyim twrp nedir custom rom nedir bilmiyorum talimatlara uyarak yapmayı düşünüyorum yapabilir miyim ?
  12. M

imei repairli telefonu kurulur mu ve twrp yüklenir mi ?
  13. M

Yardım redmi note 8 pro rom problemi

Cihazim repairli deodex kurabilir miyim kurarsam yine bu mi cloud sıkıntısı çıkarır mı ? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Onu kuracak kadar becerikli değilim [emoji3] yani twrp felan diyor hiç bilmiyorum nasıl yapıldığını direk miflashla kurulum olsa yaparim Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Endonezya romda mi hesab açılmıyor global yükledim mi hesabı açtı ama yedeklemeleri geri yükleyemiyorum veya yeni yedek alamıyorum yok mu başına gelen? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt