Mixotro kullanıcısının son içeriği

1. M

İnceleme Ekran koruyucu taktım. Şiddetle tavsiye ederim.

Hocam ön kamerayi etkiliyor mu? Ve hala tavsiye ediyor musunuz? Düşüşlerde koruma sağlar değil mi? Ve memnun olduğunuz kılıf hangisi?
  2. M

Ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını
  3. M

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui v10.0.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Aynen öyle başta atlayan arkadaşlar bi nevi denek oluyorlar. Sizlerin şikayetlerine göre de belli ki revizyonlar yapılıp daha iyisi yayınlanıyor
  4. M

İnceleme Mi 8 için kılıf ve ekran koruyucu...

Hocam sizin resimdeki kilifi bulamadım. Link paylaşabilir misiniz?
  5. M

Rom [MİUİ 10 SON SURUM] Mi 8 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve V10.3.6.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Güncelleme kendiliğinden kayboldu ya olabilir mi böyle bir şey 1537213855 Eve girip wifiye baglandim sabahtan beri gözüken güncelleme kayboldu
  6. M

Şimdi ben anlamadim ki hangisi daha kaliteli güvenilir. Son kararınız nedir ağalar?
  7. M

Bunun da linkini alabilir miyim?
  8. M

Bana aliexpress linkini verebilir misiniz?
  9. M

Ustadim memnun musun? bi de ekran koruyucu paylasabilir misin? direk link verirseniz cok makbule gecer
  10. M

Soru Sarj Aleti

Heh, aynıysa sonuna kadar haklısınız :) teşekkür ederim
  11. M

Soru Sarj Aleti

Hocam 5 tl ye satıyorlar burda aynisini alim mi? Teknik özellikleri hakkında bilgi verebilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Fiyatı arasindaki farka degip degmeyecegine karar verebilecek kapasitedeyim. 1536953342 Ayrica arkadaşin sattigi cihazlar da aliexpress fiyatları arasında uçuk fark...
  12. M

Soru Sarj Aleti

Benim gosterdiklerimle farazaninkiler arasındakilerle nasil bir fark var? 15 gün sorun değil hocam acele ihtiyacım yok. Ama sizinkilerle arasındaki farka göre sizden alabilirim 1536951171 Benim gosterdiklerimle farazaninkiler arasındakilerle nasil bir fark var? 15 gün sorun değil hocam acele...
  13. M

Soru Sarj Aleti

Online Shop Ugreen 5 V 2.1A USB şarj için iPhone X 8 7 iPad hızlı duvar şarj ab adaptörü için Samsung S9 xiao mi mi 8 cep telefonu şarj cihazı | Aliexpress Mobile Yukaridaki mi aşağıdaki mi alınmalı? Online Shop Ugreen hızlı şarj 3.0 30 W QC 3.0 USB şarj için iPhone X 8 hızlı şarj için Samsung...
  14. M

Soru Sarj Aleti

Benzer özelliklerde olsa kurtarır mi? Hizli etmesi cok da önemli değil. Güvenilir olmasi önemli.
Üst Alt