mixmix kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Xiaomi 12T Hyperos yeni güncelleme gelmiyor

bl kilidi açık cihazlara güncelleme gelmiyor 22071212AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. M

Soru Telefon Önerisi 15k-20k

google cam yukleyecekseniz snapdragon işlemcili telefon alınması lazım ben 12t aldim iyi çalışmıyor gcam 22071212AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Soru 12T Ekran hızlı kayma

miui 14 yükledikten sonra oldu bende miui 13 e geri döndüm düzeldi 22071212AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

miui 22071212AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

resimler bozuk çıkmış Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

nfs line x Harika bir temayı NFS Line X buradan indirebilirsiniz: http://zhuti.xiaomi.com/detail/share/d7110a6e-ae0f-4cf8-a2c6-5c8cc0b33011?miref=share&packId=2e13aa0d-3e06-4aa5-b3cf-801e4dc2ea9eXiaomi teması
  7. M

Rom Arrow OS Official for Redmi Note 8 [Android 11/10]

teşekkürler Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Rom Arrow OS Official for Redmi Note 8 [Android 11/10]

a11 için hangi firmware yi indirmemiz lazım Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

İpucu Magisk Manager SafetyNet Control "Ctsprofile:False" Hatası Çözümleri

herhalde romu yeniden kurmam lazım şimdilik zamanım yok başka zaman uğraşırım artık teşekkürler Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

oda işe yaramadı anlayamadım safetyyi kuranlar nasıl kuruyor Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. M

aynı şekilde hata veriyor Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. M

bu şekilde hata veriyor Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

iyi akşamlar redmi note 8 miui 12.0.3 eu kullanıyorum yeniden kurulum yaptım twrp kurdum magisk ide kurdum safetyyi bir türlü geçemiyorum magisk te hicbirturlu birşey kuramıyorum v23 yüklü hep faild hatası veriyor 20.4 kur diyor kuruyorum ondada olmuyor yardımcı olursanız sevinirim Redmi Note...
  14. M

Rom [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V12.0.1.0.QCOINXM İndirme Bağlantısı

Twrp yi nasıl kurarım miui12 yi yükledim twrp gitti sitede tek tuşla twrp yükleme vardı denedim olmadı yapan var mı acaba? Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Rom Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V11.0.6.0.PCOINXM İndirme Bağlantısı

Ben guncelleyemedim 253 mb lik dosyayı indirdim twrp de kalıyor ordan instal yerine basıyorum guncellenmiyor Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt