Miuiuiui kullanıcısının son içeriği

1. Miuiuiui

İpucu Durduruldu hatası çözümü

Hocam önceden yapmıştım zaten fakat bilmeyen arkadaşlar için yararlı olacaktır elinize sağlık. :)
  2. Miuiuiui

Çözüldü Telefon oyunları açmıyor

Aynı sorun bende de var maalesef bazı uygulamalarda durduruldu hatası almaya başladım şu anlık android system webview uygulamasının güncellemelerini kaldırarak çözebildim umarım en yakın zamanda sorunu çözerler.
  3. Miuiuiui

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Herkese hayırlı bayramlar.
  4. Miuiuiui

Tema Özel Çentik Gizleme Duvar Kağıtları.

Ellerinize sağlık hocam, Baykuşlu olan favorim. :D
  5. Miuiuiui

Madalya 100'ler Kulübü Madalyaları

100 Beğeni için alabilirmiyim hocam.
  6. Miuiuiui

Madalya 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.
  7. Miuiuiui

Sohbet MIUI Türkiye ile Nostalji Time :)

BearShare müzik uygulamasını çok kullanırdım o zamanlar PC de oyun olarakta Max Payne 1,2 serisi ve tabikide GTA serisi bunların yeri ayrıdır bende.
  8. Miuiuiui

Yardım Virüs

Hocam şuan Opera Touch kullanıyorum kendisinde Reklam engelleme özelliği bulunuyor biraz gözlemleyip ne kadar stabil çalıştığına bakıcam yanılmıyorsam adguard eklentisini operaya da ekliyebiliyoruz sanırsam onada bir göz gezdiririm iyi forumlar.
  9. Miuiuiui

Yardım Virüs

Hocam İlginizden dolayı tekrar teşekkür ederim 1 2 saat önce telefonun yedeklerini alıp sıfırlama işlemini gerçekleştirdim tekrar tarattığımda ise kırmızı şekilde gösterilen virüsü bulmadığını sadece sarı olandan bir tanesini gösterdiğini gördüm onuda virüs olarak algılamıyor zaten büyük ihtimal...
  10. Miuiuiui

Yardım Virüs

Hocam öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Bankacılık ve Steam gibi uygulamalar kullanıyorum bunları tehlikeye atacak bir sorun değiller değil mi? Çünkü silmeye çalıştığımda silemiyorum en son çare olarak sıfırlamayı düşündüm telefonu veya sıfırlamak yerine başka uygulamalarla...
  11. Miuiuiui

Yardım Virüs

Öncelikle herkese iyi geceler. Bugün telefonumu Dr Web Light uygulamasıyla taratmak istedim tarattığımda ise 3 tane virüs bulduğunu gördüm fakat virüsleri sil dememe rağmen bir obje silinemedi uyarısı ve tarayıcı uygulaması yüklenmesi kaldırılamadı uyarısı alıyorum. Ek olarakta Kaspersky...
  12. Miuiuiui

Rehber Temaları MIUI 12'e Uyarlama

Elinize sağlık hocam. :)
  13. Miuiuiui

Tema MIUI 12 Duvar Kağıtları

Ellerinize sağlık hocam. :)
  14. Miuiuiui

Haber Snapdragon 720G Vs Helio G90T (Anket)

Snapdragon 720G diyorum hocam. Elinize sağlık.
Üst Alt