Miuimai kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Samsung s23 ultra server kayıtlı guncelleme alırmi

Fabrika ayarlarına sıfırlanmasın istiyorsanız rom yüklerken HOME CSC yi seçin.Server kayıtlı ise imei ler uçmuyor.Telefonunuza uygun olan romu indirip kurun.
  2. M

Telefon üzerinden güncelleme almaması gerçekten rahatsız edici bir durum.Bilgisayar üzerinden güncelleme yapılıp veya rom yüklendiğinde imei gider endişesi,kaldıki az para değil.İyiki forumlar var faydalanıyoruz.Sizin adınıza sevindim
  3. M

İmei 35 ile başlıyor.Ayarlar,yazılım güncellemesi,son güncelleme bölümünde bilgi gözükmüyordu.Telefona güncelleme gelince,şuan gözüküyor.
  4. M

Hayret bugün s23 ocak ayı güncellemesini telefon üzerinden aldı.Şaşırmış durumdayıminlove~~.Gecikmiş olan güncellemeleri ODİN ve SMART SWİTCH ile manüel yapıyordum.Sizde durum nedir?
  5. M

Yani bizim cihazlar hatalı işlemden dolayımı güncelleme almıyorlar.Csc değiştirmekte işe yaramıyorsa,manuel güncellemeye devammı
  6. M

1704819493 Hocam videoyu dikkatli takip edin.Rahat bi şekilde yapabilirsiniz.Cihazım Server kayıtlı.Hiç bi şekilde güncelleme gelmiyor.Rom attıktan sonra SMART SWİTCH ile güncelleme yapıyorum.Arama kayıt için Endonezya rom kullanıyorum.Root yüklemenizi tavsiye etmem,
  7. M

Benim cihazda 35 ile başlıyor. Maalesef güncelleme almıyor. Manuel güncelliyorum.
  8. M

Hocam kesin Server kayıtlı ise,teknisyenlerin çoğu silinmez diyor. Bende silinmedi.Smart switch ile bi deneyin güncelleme gözüküyormu.Eğer gözükmüyorsa odin ile güncel sürümü yükleyebilirsiniz,tabi size kalmış.Yalnız dikkat edin cihazınız için uygun romu yüklemeniz gerekiyor.
  9. M

Hocam bende yurtdışı s23 alıp server kayıt yaptırdım.Teknisyen arkadaşa defalarca söylememe rağmen bekle güncelleme gelir dedi.smart switch denedim güncel çıktı.Halbuki s23 beş güncelleme almış.Samfw den cihazıma uygun one ui 6 en son romu indirip, Odin ile fabrika verilerine sıfırlamadan (IMEI...
  10. M

Soru Suanda hangi romu kullaniyorsunuz?

By greeshan (endonezya)14.0.1
  11. M

Yardım Redme not 12 pro 5G yazilim kayir

Çift sim olmak üzere,yazılımla kayıt oluyor.Güncelleme ve sıfırlama yapamıyorsunuz hocam
  12. M

Satış Endonezya üretimi global cihazlar

Antep,ten çin modeli olanı sipariş geçtiğimde,avrupa şarj ile gelmişti.Global olanı 1 haftalık iken elden aldım.Tekrar antepten 300 tlye kutu çıkması orjinal avrupa şarj cihazı aldım.Mühendislik modunu açmak için telefon aramaya *#*#3646633#*#* tuşlayıp,çıkan menüden band mode,lte mode...
  13. M

Hocam senelerdir satıcıya özellikle global cihazmı deyip,cihazı kontrol edip global olmadığını anlayınca,fiyatını sorup bi dolaşalım diyoruz.Sıkıysa söyle bakalım global değil diye,sen telefoncudan iyimi bileceksinshake~~Önceden arka kapakta CE, cihaz hakkında kısmında model ise G harfi ile...
  14. M

Bu cihazın yurtdışı global versiyonu ve band 20 şebekesi olanı var. Fakat az sayıda,ben bizzat kullandım.Hem çin hemde global olanı.Arka kapakta CE yazısı olup, ayarlar telefon hakkında kısmında model numarası G ile biten,ama band 20 olmadığı için GLOBAL olmayan cihazlar piyasa bolca mevcut.Bunu...
  15. M

Haber IMEI kullanım süresi 180 güne çıkıyor

Teessüf ederim hocam,biz medeni bir ülke değilmiyiz?
Üst Alt