miui rom bakan kişi kullanıcısının son içeriği

1. miui rom bakan kişi

Mod HyperOS Türkçe Dil Paketi | v1

Hocam HyperOS 1.2 için de çalıştı 1714156751 eline sağlık hocam clap~~
  2. miui rom bakan kişi

Rom (Redmi Note 8 için ama ben yapmadım) Redmi Note 8 HyperOS ve TWRP yüklenim anlatımı

yok mallesef sadece miuida indosenia ek ayarlar tonkjokun üstü türkçeye kaydır ve deiştiricek 1714153641 çinde miş onu türkiyeye değiştir 1714153747 bide indoseniada bazıları ingilizce 💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀 1714153792 miuida dediklerim 1714153803 Hyperos la iş yok 1714155438 ama HyperOs çalışıyor.
  3. miui rom bakan kişi

Rehber Xiaomi Bootloader Açma - Hatası Çözüm Rehberi [Couldn't Verify Device Sorunu]

Bilgisayardır atma bence. 1714154977 yada kaldırma xd
  4. miui rom bakan kişi

Rom (Redmi Note 8 için ama ben yapmadım) Redmi Note 8 HyperOS ve TWRP yüklenim anlatımı

TWRP nasıl Yüklenir?: İlk önce bootloader kilidini açın. Serhat.Yıldız anlatıyor. Hata alıyorsanız : Rehber - Xiaomi Bootloader Açma - Hatası Çözüm Rehberi [Couldn't Verify Device Sorunu] Kilit açma anlatımı : Rehber - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM] Sonra TWRP'nin...
  5. miui rom bakan kişi

Yardım Redmi Note 8 telefonda TWRP kayboldu

Twrp gittiyse flashlayıp telefonu TWRP'ye başlayın. Stock romu TWRP'nin kaybolması miçin Rom'u Patchliyecektir. 1714148539 fastboot reboot normal reboot yapıyor. Volume key combo yapmalısınız (power dışı)
  6. miui rom bakan kişi

Soru Redmi Note 8 Hyperos

Bootloaderı açmak için Mi Unlock Tool'u indirmeniz lazım. O sırada Xiaomi hesabınız yoksa oluşturun/eğer varsa o hesaba bilgisayarınızda girin ve Geliştirici seçeneklerinden OEM kilit açmaya izin verin, USB debugging(USB hata ayıklama)'yı açın. Ondan sonra Mi unlock Status'a gidin. Hesap ve...
  7. miui rom bakan kişi

Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

evet te romda bazen menü tuşuna basınca uygulamaya atıyo yani görev yöneticisine geçip uygulamayı kapatamıyom (Sorunlar)
  8. miui rom bakan kişi

Rom Redmi Note 8 Pro MIUI 14 Rom

tamam :( ama redmi note 8 için en son miui kaç (14 veya 13)
  9. miui rom bakan kişi

Redmi Note 8 için uyumlu mudur?
  10. miui rom bakan kişi

Miui 14 linki var, bozuksa internetin kötüdür veya dosya silindi. 1713450258 Link var. Miui 14 zip (GB yazısı olanda)
  11. miui rom bakan kişi

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Driver • Twrp • Root • Rom - Yükleme Anlatımı

adb Disable Dm verityı neden buraya koymadınız ve eyw?
  12. miui rom bakan kişi

Çözüldü TWRP Nsıl yüklerim

yüklendi de test içindi silin
Üst Alt