MIUI 10 kullanıcısının son içeriği

1. MIUI 10

Sohbet Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür Saçmalığı

Saçma bir yorum. Bir iPhone telefon seneler geçse bile alınan fiyatın %15-20 altına satılabiliyor. 7500 TL'ye alınan bir telefon, 1 hafta sonra 3750 TL'ye kim satar? Böyle bir piyasa var mı?
  2. MIUI 10

Soru Mi 8 vs Poco f1

F/P açısından Poco F1 almak daha mantıklı görünüyor.
  3. MIUI 10

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Benim telefonda da ön kamera çok yavaş açılıyor. Arka kamera seçiliyken ön kameraya tıklıyorum 3 sn sonra filan açılıyor. Yüz tanıma da aynı şekilde. Videoda ise geniş açı kamerasına tıkladığımda ekran donuyor. Hiçbir şekilde hareket etmiyor.
  4. MIUI 10

Çözüldü Poco X3 Titreşim Sorunu mu? Yoksa bir özellik mi? :)

Ses şiddeti yarıya bile getirildiğinde acayip titriyor arkası. Son seviyeye getirsem, neler olur kim bilir? Telefonu almadan önce bu kadar şiddetli bir titreme olacağını zannetmiyordum. Ben rahatsız oldum şahsen, müzik dinlerken arka kapağın titremesi ile...
  5. MIUI 10

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Kutudan çıkar çıkmaz mı telefon sorunluydu yoksa birkaç gün sonra mı bunlar oldu?
  6. MIUI 10

Yardım poco x3 isinma sorunu

25 derecenin oda sıcaklığı kabul edildiği dünyada, 28 santigrat dereceye ısınıyor demek de ne bileyim... Dondurucudayken oynayın, ısınmaz o zaman. Şaka bir yana, zaten telefon boşta çalışırken bile işlemci sıcaklığı o seviyelerde olur. Isınmadan bahsedebilmek için telefon boştayken elinize...
  7. MIUI 10

Yardım Poco X3 için Ekran Koruyucu Önerisi

Mat ekranın kamera deliği var mı yoksa deliksiz mi? Bir de tam kapatıyor mu ekranı?
  8. MIUI 10

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Şarj süresinin oturması biraz zaman alır. 1 hafta boyunca kullan, sorun devam ediyorsa değişim istersin. 1612339152 Modemlerin yaydığı radyasyonu bilseniz evinize internet almazsın hocam. :) Bu kadar takılmayın bence. Çevremizdeki baz istasyonları bile yüksek derecede radyasyon yayıyor. Kaçış...
  9. MIUI 10

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

TV'de reklamları var ama cihaz ortada yok. :D Garip bir durum...
  10. MIUI 10

Stok gelmeyecek sanırım. 1 aydır bekliyoruz 8/256 modelini.
  11. MIUI 10

Hangi tarihlerde stok gelecek bilgi verir misiniz? 8/256 için.
  12. MIUI 10

256 GB ne zaman gelir?
  13. MIUI 10

Sohbet Sahibinden.com dolandırıcısı

Geçmiş olsun hocam. Fiyatına bakınca hiç mi kuşkulanmadınız? 8000 TL'lik bir telefonu bir insan neden yarı fiyatının da altına satar ki? Hiç mi şüphelenmediniz? Ayrıca yukarıdaki arkadaşların dediği gibi faturanın üzerinde oynama yapıldığı çok belli. "Lorem ipsum" yazıyor mesela. Ayrıca...
  14. MIUI 10

Aynen öyle. Fiyat rekabetçi olmuş. 8/256 modelinden ön sipariş vermeyi düşünüyorum. Tabii stoklar yenilenirse... 128'likler sitede satılıyor ama 256'lıklar tükenmiş.
  15. MIUI 10

Yardım Arka cam değişimi

İnanmamaktan değil, izlediğim incelemelerde mor renkli poco'nun diğer renkli modellerinden herhangi bir farkı olduğu söylenmedi. Ayrıca tüm sitelerde de arka kapağın cam malzemeden olduğu söyleniyor. Arka kapağın cam olmadığını iddia eden sizin dışınızda başka biri var mı? Varsa paylaşır...
Üst Alt