MithrilVI kullanıcısının son içeriği

1. MithrilVI

Soru Mi9se Gcam

yüklü değil.
  2. MithrilVI

Soru Mi9se Gcam

Kamerada donma oluyor.
  3. MithrilVI

MIUI 12 Mİ9 SE - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.5.0.QFBEUXM İndirme Bağlantıları

Güncelleme de neler gelmiş belli mi ?
  4. MithrilVI

Yardım Mi 9 SE'de Kullandığınız En İyi Miui Sürümü ?

Arkadaşlar cihazda kullandığınız size ve kullanımınıza göre size en iyi gelen miui sürümü hangisi ? Niçin kullandığınız miui sürümü ve niçin tercih ettiğinizi de belirtirseniz sevinirim.
  5. MithrilVI

Yardım Mi 9 SE instagram vb. uyg. bildirim gelmiyor.

Başlıkta belirttigim gibi instagrama girmedin dm mesajlar gelmiyor, aynısı sahibinden gibi uygulamalardanda mesaj bildirimleri gelmiyor. Uyg. ici ayarlara baktım herşey acık telefon uyg ayarlarına baktım bildirimler acık uyg ön bellegini temizledim, uyg kaldırıp kurdum yine aynı. Bu sorun nasıl...
  6. MithrilVI

Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Bu romda aşağıdaki wallpaper mevcut mu ?
  7. MithrilVI

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

alırız bi tane :)
  8. MithrilVI

MIUI 12 Mİ9 SE - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.3.0.QFBEUXM İndirme Bağlantıları

Miui 10 hangi sürümdesiniz hocam ? Örn : 10.2.9
  9. MithrilVI

Soru Mi 9 SE band 20 olayı çözüldü mü ?

Çözüldü ise sorun nasıl çözülüyor veya yardımcı olabilecek yapabilecek var mı ?
  10. MithrilVI

Yardım Miui 11'de ki 24hr Dynamic Wallpaperi Nasıl Yüklüyebilirim.

Neden miui 12'ye gecerken var olan birşeyi silersiniz ki mantık yürütüyorum saçma geliyor zaten super duvar kağıtlarını telefon desteklemiyor bırakın bari eskisi kalsın.
  11. MithrilVI

Yardım Miui 11'de ki 24hr Dynamic Wallpaperi Nasıl Yüklüyebilirim.

Boyle oluyo istedigin bi tanesini seciyon ama zamana gore degismiyor. Bunun icin tekrar miui 11 bile donebilirim.
  12. MithrilVI

Yardım 24Hr Dynamic Wallpaper Nasil Yukluyebilirim ?

Miui 10 ve 11 de kullandigim wallpaperi miui12 ile kalkti tekrar yuklemek istiyorum yardimci olabilirmisiniz ?
  13. MithrilVI

Soru Mİ 9 SE MİUİ 12 mi 11 mi ?

Şarjım bi tık daha erken boşalıyor gibi geliyor bana
  14. MithrilVI

Soru Mİ 9 SE MİUİ 12 mi 11 mi ?

Cihazım imei kayıtlı Mi Flash üzerinden yüklesem sorun olur mu ?
Üst Alt