mistein34 kullanıcısının son içeriği

1. mistein34

Rehber Hard Brick Max 3'ümü Hayata Döndürdüm! REHBER+SORU-CEVAP

global yükleyemedim dediğim gibi çin tabanlı custom tarzı bir rom yükledim. Modem global modem ve yazılım tr dil desteğine sahip. Herhangibir sorun yaşamıyorum. Daha da riske girip kurcalamıyorum artık mis gibi çalışıyor...
  2. mistein34

Rom Xiaomi MiMax3 - MIUI10 Pie MIUI.Pro rom Özellikleri ve yükleme detayları

Çok teşekkür ederim inlove~~
  3. mistein34

Şimdi bir sorum olacak. MIUI 10.3 by xiaomi.eu 8.12.20 beta kullanıyorum çin cihazımda. Aslında romumla ilgili sıkıntı yaşamıyorum. Malum kaşıntı işte... Anladığım kadarıyla konuda ki romu yüklemem de normal şartlar altında bir aksilik yok değil mi ?
  4. mistein34

Mod Dolby Atmos (MiUI 9 - 11 & Android 9 - 10)

Hocam hepsini yükleyip yeniden başlattım ama magisk içerisinde "- Magisk Manager içerisinden; İndir, "Magisk SELinux Manager" - Yükle - Yeniden Başlat " bunu bulamadım. İlginç geldi :)
  5. mistein34

Tüm Kaşınanlara ve Yenilik Arayışında olan Mi Max 3 kullanıcılarına Armağan olsun.... Bu cümleye hasta oldum :D Elinize sağlık hocam. Şuan ki romumdan sıkılınca deneyeceğim.
  6. mistein34

Arkadaşlar telefonu bir kere daha brick yaptım :D Ama sonunda başardım. En azından türkçe ve sorunsuz çalışan harika bir rom yükledim. Bu mesajıma gelen talebe göre bununla ilgili bir konuda açabilirim. :)
  7. mistein34

global romu kilidi açtım direk yüklerim deyip şak diye yüklemeye çalışarak :D
  8. mistein34

miuipro_v8.1.0_nitrogen_8.10.25 gibi bir isim olması yeterli.
  9. mistein34

Amin... Çok teşekkür ederim herkese.
  10. mistein34

Yardım Sonunda Beklediğim Oldu :) Mi Max 3 Brick

Teşekkürler. Yeni konu linki: Rehber - Hard Brick Max 3'ümü Hayata Döndürdüm! REHBER+SORU-CEVAP
  11. mistein34

Merhaba Sevgili Arkadaşlar; Geçtiğimiz günlerde Max 3'ümü brick yaptığım için bir konu açıp yardım talebinde bulundum. En azından boot moda alabildiğim telefonum tamamen açılmaz hale geldi. Hiç bir ışık bile yoktu. Özeti ise tam anlamıyla brickti. Buraya yazacaklarım hem bir rehber niteliğinde...
  12. mistein34

Evet arkadaşlar telefonumu düzelttim. Rehber gibi bir şekilde nasıl düzelttiğimi yeni bir konu açıp oraya yazacağım. Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarıma teşekkür ederim.
  13. mistein34

Sakin. Size bir şey demedim. Kullanıcı hatası dediğinize katıldığımı söyledim :) Yani kabul ediyorum :)
  14. mistein34

Katılıyorum... Ama arkadaş boot kilidinden falan bahsediyor olmalı.
Üst Alt