mismis kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi Band 4 ekran çiziği

Arkadaşlar kolumu ani bir refleksle duvara sürtmemle ekranda ince uzun bir çizik oluştu. Herhangi bir saat tamircisi acaba bunu halledebilir mi yoksa çizikle yaşamaya alışmam mı lazım?
  2. M

Soru Whatsapp yedekleri her yerde!!

Merhabalar, Mi9 kullanıcısıyım, Cihazımda lokal olarak alınan whatsapp yedek dosyasının içindeki ses kayıtları her yerde önüme çıkmakta, Misal vermek gerekirse; Herhangi bir müzikçalar programında veya dosya alınıp verilecek bir durumdayken dosya gezginini açtığımda bu yedeklenmiş ses...
  3. M

Yardım Mi9 Global Rom 720 saate çıktı!

xiaomifirmware gibi yurtdışı sitelerdeki yöntemlere bakarak tekrar bi şeyler denedim nur topu gibi 1080 saatimiz oldu‍♂️ Bootloader açarken herşeyi sildiğinden kullanmaya başlamamıştım, Şimdi 2 ay daha bekleyemeyeceğim artık mecbur kullanmaya başlicaz yedek alacaz sonra globali yüklicez...
  4. M

Yardım Mi9 Global Rom 720 saate çıktı!

Telefonu yurt dışından aldım, aldığım gün direk bootloader kilidini açmaya çalıştım 15 gün beklemem yönünde uyarı aldım, Bugün tam 15 gün doldu ama saatini tam kestiremediğimden bi deneyeyim dedim, Anladığım kadarıyla 1-2 saat önce denemişim, Şimdi 720 saat bekleyin diyor, Bunun hiç bi hal...
Üst Alt