minam kullanıcısının son içeriği

1. minam

Yardım Mı 5 Parmak İzi Ayarlarda Yok

parmak izi sorunu bende de var mi5. farklı romlar denedim ama çözülmedi sadece arada bir çalışıyor 1-2 sefer ekranı açıyor parmagı okuyor sonra eski haline dönüş.
  2. minam

Rehber Xiaomi MI5 Miui8 Ve Miui7 TWRP ROOT Yükleme İşlemi Resimli

benim telefon unlock oldu ama twrpde supersu.zip i gormüyor daha dogrusu telefonun klasörlerini görmüyor
  3. minam

Rehber Xiaomi MI5 Miui8 Ve Miui7 TWRP ROOT Yükleme İşlemi Resimli

bu şekilde root yaptığımız telefona ayarlardaki güncellemelerden yeni güncelleme alabiliyor muyuz otomatik
  4. minam

Parmak izi Tuşu Soyulması

parmak izi okuyucu sorunsuz çalışıyo mu hiç hata verdiği oldu mu sizde?
  5. minam

Madalya MIUI 2016 Forum Yarışması

ben de oy verdim başarılar..
  6. minam

Tema Yine mükemmel bir tema v8 boss mix 115mb

eğitim veriyor devil~~
  7. minam

aşırı ısınma

evet 43 44 derece oluyor. normal mi bu acaba aşırı ısınıyor
  8. minam

Haber Mi5 batarya değişimi

androidde batarya kalibrasyonu içindi sanırım bi kod gibi bir şey vardı #12121# buna benzer kodlar. bu tarz seyler fayda sağlar mı acaba.
  9. minam

Tema Mükemmel tema v8 uyumlu mükemmel

hmmm rootlu olması mı gerekiyor. benimki rootlu değildi wait~~
  10. minam

Tema Mükemmel tema v8 uyumlu mükemmel

Designer seçeneğini denemedim ama diğer 2 programı indirdim. temayı içe aktar ve uygula deyince aynı hatayı alıyorum. programlardan bir ayar mı yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?
  11. minam

Hepsiburadadan xiaomi mi5 alinir mi ?

ben edl moduna alarak yeni sürüm romu güncellemeye çalışmıştım hata verdi ve telefon brick oldu. daha sonra miphone yazılımı ile brick işlemini çözdüm program yardımıyla yeni sürümü kurtarma modunda yükledim.
  12. minam

Soru MI 5 Parmak izi okuyucu sorunu

teşekkürler, öyle deneyeceğim.
  13. minam

evet o sekilde de birkaç kez denedim değişmedi sonuç
  14. minam

Arkadaşlar merhaba 8.1.2.0 global stabil rom kullanıyorum. Parmak izi okuyucu sorunsuz çalışıyordu. Bir değişiklik yapmadım telefonda birden çalışmamaya başladı kilit ekranında okumuyor, parmak izi ekleme kısmında da okumuyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu?
  15. minam

Rehber Güncelleme Almayan Yurtiçi Mi5'lere Orijinal ROM Yüklenmesi

konuda mesajım olduğu için tekrar yazıyorum. sorunu çözmemde kesin yolu gösterdiği için ''mecarda'' arkadaşıma teşekkürler.
Üst Alt