millerozgur kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi band 4

Evet sonunda bilekliğimi kullanmaya başladım. Şarj %4 civarındayken lehçeden Çince'te döndü ama hâlâ bişey yapamıyordum. Sonra şarj bitti ve ben tamamen doldurana kadar bekledim. Şarjdan çekince yine aynıydı. Sonra mi fit e bağladım ve düzeldi, ama tabi Çince idi. Bende telefonun dilini...
  2. M

Yardım Mi band 4

Evet sıfırda kalıyor ve başarısız oldu diyor
  3. M

Yardım Mi band 4

Bu tarz durumlar
  4. M

Yardım Mi band 4

Mi fit yükledim. Herşeyi denedim ama eşleşmiyor, sıfırlayın diyor. Notify ile Türkçe yapmak istemiştim İnternet'ten indirdiğim bir dosyayı ama Polish dilini seçtikten sonra kısa sürede içinde türkçe olacaktı ama benimki böyle dondu kaldı, ben türkçe kullanmak istemiyorum artık, sadece koluma...
  5. M

Yardım Mi band 4

Keşke o "bir şekilde" çözümünü bizde öğrenebilsek çok mutlu olurduk
  6. M

Yardım Mi band 4

Bluetooth bağlanıyor galiba ama hâlâ aynı, hiçbir şekilde bağlanmıyor. Şarjın bitmesinden başka çarem kalmadı :(
  7. M

Yardım Mi band 4

Sorun da burda zaten, eşleşmiyor, sıfırlamamı istiyor ama hiçbir şekilde bağlanamıyorum
  8. M

Yardım Mi band 4

Peki bilekliğin kapanmasını beklemek de bir çözüm müdür? Biliyorum günler alabilir kapanması
  9. M

Yardım Mi band 4

Cihazı Türkçe yapmaya çalışırken dondu, hiçbir şekilde müdahale edemiyorum, ne yapmalıyım?
  10. M

tr.gearbest.com açılışına özel indirimler Miband2 16 Dolar

Kodların hiçbiri çalışmıyor
  11. M

GearBest Türkiye [Resmi Konu]

Your issuer restricts the authorization of this transaction ,please contact your issuer for more detailed explanation,you are suggested to use another credit card for paying for this order. (Error Code:430285) Bu mesaj geliyor ve alamıyorum.
  12. M

Bu arada aldığım ürün için herhangi bir vergi olur mu ?
  13. M

Kulaklığı hemen alıyorum
  14. M

mi band ve hybrid pro hd için kupon var mı abi yoksa alıcam şimdi
  15. M

Hayırlı olsun. Umarım sürekli çevrimiçi olur bu konu.
Üst Alt