Miles47 kullanıcısının son içeriği

1. Miles47

Anket Mİ 10T Pro Hangi Rom Kullanıyorsunuz?

Eu stabil devam birkac rom denedim ama android uygulamalari yuzunden sildim k20pro da kullandigim gibi eu stabile devam mi10t de...
  2. Miles47

Rom [PORT] Miroom 11.0.7.0 And9 Redmi 5 Plus

Tesekkurler hocam
  3. Miles47

Rom [PORT] Miroom 11.0.7.0 And9 Redmi 5 Plus

Sekko hocam linki güncelleme imkanınız var mı müsait olduğunuzda?? k20pro muzu sattık haliyle emektar redmi5 plus a dönüş yaptık...pixel exprience plus yükledim ama bundanda memnun kalamadım.şimdiden teşekkürler
  4. Miles47

Soru Hovac rom hakkında sorum var

hovac romların dowland linklerine baktımda linklerin hepsi ölmüş pixel experince plus rom yukledım bugun cıhaza ama tuhaf geldi musıc player yok diye muhtemelen miroom yükleyecem gibi görünüyor.
  5. Miles47

Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Masik ™X V 16.2 Android 10 MIUI 12 30.08.2020

Mega link te kota hatasi veriyor hocam saglam googlediver linki var mi acaba ??
  6. Miles47

Mod Mi 8 SE - Modem Dosyası - TWRP Version - Şebeke Sorunu Çözümü

Arkadaşlar merhaba mi8 se miui10 v10.3.1.0 sürü yüklü cihazda arkadaş resetleme yapım derken şebeke komple gitmiş. Cihaza yazılı olan imeil numarası kayıtlı ve cihaz sımkartı gormesıne ragmen sebeke yok modem dosyasını yükledim fakat sorun halen devam ediyor. Ne gibi bir yol izlemeliyim...
  7. Miles47

Rom k20pro mi9t pro eu stable v12.0.1.0 QFKCNXM

yükleyip deneyen var mi acaba bu rom u?? Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Miles47

Soru K20-pro premium Eu rom miui12

tesekkur ettim Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Miles47

şuanki kullandigim xiaomi.eu 11.0.8 |Stabil bu surumden direkt gecebilirmiyim peki ?? Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Miles47

bende de şuan v12.0.1.0.QFKCNXM güncellemesi gelmiş durumda ne pc den nede telefondan indirimini gerçekleştiremedim acaba bu rom u kuran veya kullanan var mı ??? ve UnlnViTeD hocam revos 20.6.10 nun genel olarak ekran görünümü v.s nasıl miui arayüzüne alışmış biri olarak soruyorum ve şarj...
  11. Miles47

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Eu stabil surunu ayarlardakiyukleyiciden guncelleyemiyormuyuz?? twrp deki tum islemleri yapmama ragmen cihaz hafizasina girdigimde degisik degisik isimde dosyalar geliyor ve hicbir sekilde cihaz hafizasina tam erisim saglayamiyorum.
  12. Miles47

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

meraba şuanki cihazdaki olan sürüm bu benim yuklemem gereken sürüm: eu beta 9.12.12 mi yoksa eu stabil 11.0.4.0 mi acaba yardimci olabilirmisiniz??
  13. Miles47

Yardım Redmi 5 Plus Flyme 6.8.2.7R türkçe sorunu

Miui arayuzunden iyi degil de benim onda merak ettigim pil durumu ve mevcut kullandigim uygulamalar kullanimimda kasma v.s olacak mi diye ama tam olarak 3-5 saati gecmez kullanmam takilma v.s olmadi
Üst Alt