miladok kullanıcısının son içeriği

1. miladok

Yardım Wifi/Mobil Veri

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı Ramazanlar. Benim sorunum şu. Telefonum malûm yollarla kayit edilmiştir. İlk başlarda hiç sorun yoktu. önce mobil veri çekiyordu fakat hiçbir site açılmıyordu sadece WhatsApptan mesaj atip alabiliyordum. İmei Repair işlemi yaptım. Ve sorun çözüldü fakat...
  2. miladok

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

İlk madalya hayırlı olsun
  3. miladok

Yardım Çift Sim Hatasi

evet tek tek takınca çalışıyor. fakat ikili takınca ikisi de gidiyor.
  4. miladok

Yardım Çift Sim Hatasi

Merhaba arkadaşlar. Miui 11 Android 10 Eu global sürümü kullaniyorum. Yurtdışı cihazı cihazim. Cift simde kayıtlı fakat iki simi ayki anda taktigimda iki yuva da çalışmıyor neden acaba?
  5. miladok

Soru Android 10

Hocam bu virüs telefona da mi giriyor :). Ne virüsmüş arkadaş helal olsun.
  6. miladok

Soru Android 10

arkadaşlar eu global rom ne zaman android 10 guncellemesi alacak? 2019 4 çeyrek demislerdi ama gelmedi.
  7. miladok

Yardım Bildirim çubuğu

güncelleme geldi yaptim düzeldi teşekkür ederim.
  8. miladok

Yardım Bildirim çubuğu

miui 11 e geçtim. Eu global romdayim. Bootloader kilidi açık. Fakat bildirim çubuğu kısmı siyah renge büründü ve asagi dogru inmiyor. kilit ekranında iniyor fakat ana ekran da inmiyor. 1574948247 burda göründüğü gibi çentik tamamen kapanmis durumda .
  9. miladok

Yardım Mi 9 SE ve miui 11 güncellemesi

Bana geldi. Eu rom benim global. size de gelir bir kaç güne.
  10. miladok

Yardım Miui guncelleme

ne kullanicam flashlamak icin telefona atip oyle mi yapacağım. 1569670526 ben efs yedeği icin backup yaptim ondan da hata aldım
  11. miladok

Yardım Mi 9 se 10.3.4

benim de ayni sorun fakat twrp dden de yukleyince hata veriyor
  12. miladok

Yardım Miui guncelleme

dostum aynı şey benimde başıma geldi. guncelleme indi guncelle dedim fakat twrp açıldı. simdi tekrar indiriyorum bakalim. twrp de de hata aliyordum umarim biri yardım eder.
  13. miladok

Yardım Uygulamalar arası geçişlerde donma

miui global 10.3.4 yüklü bende hic rom yuklemedim rootlu cihaz bende de ayni sorun oluyor.
  14. miladok

Yardım Gelistirici ayarlarının kapanması

hocam klon imei uçma riski var mi?
  15. miladok

Yardım Gelistirici ayarlarının kapanması

hocam peki donmalara karşı nasıl bi önlem almaliyim.
Üst Alt