MiKullanıcı kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Mi band 2 Işık düşüklüğü ve domma

Ürünümü hepsiburadadan almistim faturam duruyor garantiye gonderebilir miyim ? Oyle bir imkanim var mi durup dururken oldu cubku
  2. M

Soru Mi band 2 Işık düşüklüğü ve domma

Ustalar benim elimde mi band 2 var ve butun ozellikleri çalışmasına karşın ekranı açılmıyor gece uyurken sapa saglamdı sabah kalktığımda bu halde ekranın açılması için ne yapabilirim
  3. M

Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Usta Rom - MIUI 10 GLOBAL STABIL 10.0.1.0 OAAMIFH Bu başlıkta olan linkler içinden mi6 için olanı yükleyip güncelleyici üzerinden zip dosyasini seçip güncelleme işlemini yapacağım değil mi?
  4. M

Rom Mi5 MIUI10 Global Stable 10.0.1.0 OAAMIFH

Mi 6 için olanı linkten indirip güncelleyici ekranından zip dosyasini seçip yapabilir miyiz? Beni aydınlatır mısınız?
  5. M

Satıldı Mi5s 32/4 Garanti Devam Ediyor..

Satıldı.
  6. M

Haber Asılsız Konu

Vallaha usta 6-64 modelini ben 2500 bandinda olursa alıcam öğrenciyim bu kadar oluyor maks ustune cikarsa zor mi5s ile devam o zaman
  7. M

Haber Asılsız Konu

Benim bildiğim ön sipariş fiyatları bunlar eminim ki cepport aracılığı ile gelenler çok daha uygun olur vergileri koysak bile bu kadar yükselmiyor
  8. M

İnceleme Xiaomi Mi8 ve Mi8 Explorer Edition

Admin abim acaba ne zaman gelir bizim ülkeye sizin elinizden yazın çalışıp almayı düşünüyorum bir küçük bilgi verirsen hem beni hem merak edenleri tatmin edersin
  9. M

Duyuru 5. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması

Katılabilmek için hesap açtım bende katılıyorum admin
Üst Alt