mıkrop kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Mİ 10T pro çekirdek kapatma sorunu

telefonu rotlayıp bır tane termal magısk modulu kurman yeterlı olur ama telefon ısınır asırı ısınır anakarta zarar verebılırsın tavsıye etmem ama yınede senın bılecegın ıs veya kernel degıstırırsın sorunun cözulur ama onada termal atman laxım ısındıgı xaman her twlefon ıslemcı hızını...
  2. M

Yardım mi 10 t pro root kaldırınca eski haline gelirmi

romluk bısey yok aslında overlocklu bı kernel atarsan telefonunla uyumlu o frenkası bulabılırsın cogu kernel o frekans yok ama bı tık altı var oda ısını gorur rotu kaldırırsan gerı gelır orjınal halıne doner ama
  3. M

Yardım Mi 10T Pro Şarj 100 olunca şarjı olmayı bırakıyor

kabloda temassızlık olabılor reyıs aynı sorun bendede oldu kablo dehıstırımce duxeldı dahada yapmadı halada yapmıyor sorunu ama send ekablo degıstırdın halde cozum olmazsa sarz soketını ınehle veya kurdanla bı temızle guzelce genede duzelme olmazsa sarz soketını degıstırt derım
  4. M

Yardım Ahize sesi sorunu

aynı sorun bendede var pocofone f1 sıfır ahıze aldım taktım dehıstırdım ses temellı bozuk ne yaptım ne ettıysem de cözemedim sorunu sakız fılen hıkaye sıfır taktıgım halde gene ses gelmıyor bu donanımsal bısey dehıl kendı kendıne bı anda gıttı ses rotladım yenı rom yukledım kernel...
  5. M

Yardım mi 10 T dokunmatik sorunu

aynı sorun bendede var 12.5.1 surumu tuklu orjonal atock rom rom rot ıslemı yapmadım su ana kadar herseyı normal orjonal aynı sorun bendede var son gelen guncellemeden sonra olustu ılk aldıgım surumdekı guncellemde hıc bısey yoktu su an kı yuklu surumde bu sorun var tepkı vermıyor nedenını...
  6. M

Yardım pocofhone f1 şarj sorunu.

reyız o sarz sorunu son zamanlarda benom telefondada yapmaya basladı sarzı kesıp kesıp devam edıyordu power bankla denedım aynı sorun ondada olustu kabloyu degıstırdım sorun hala devam ettı. en sonunda bu bole olmuyacak dedım elit gaming rom kurdum/ d8g kernel kurdum o sarz olmama sorununu...
  7. M

Yardım Güncellemeden sonrası ısınma

tesekkurler denıyecegım
  8. M

Yardım Güncellemeden sonrası ısınma

son guncwllemeden sonra telefon kamera bölhesı ve pil asırı derecede ısınmaya basladı 11.0.4 son surum guncwllemesı mevcut orjonal bglobal romm beta faln dehıl bunun bı cözumu varmı arkdaslar yada gelevek olan guncellemeyı mı beklemelıyım kamera bölgesı asırı derecede ısınıyor vıdeo bıle...
Üst Alt