Mikail35x kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım mi flash erase boot eroor hatası

Telefonu Zenex hocama yolladım 06.07.2020 tarihin de , cihaz oraya 3 günde ulaştı işi olduğu için herhalde 10.07.2020 teli yapmaya başladı bana anakart üzerinde aşırı derecede oksitlenme ve kopmuş komponentler vardır dedi ekran'da bozuk dedi kısaca ve alt board usb giriş yeri oksitlenmiş dedi...
  2. M

hocam mi assistant la olmuyor malesef güc + tuşu ve güc tuşu çalışmıyor sadece - tuşuyla fastboot ekranı geliyor
  3. M

Başıma böyle bir şey geleceğini bilmiyorum umursamadım açıkçası keşke umursasaydım haklısınız. 1593515184 Hocam 3 4 gün önce denize gitmiştim denize soktum ıslandı telefon ama çalışıyordu ses bozulmuştu onu hallettim kurutma makinesi ve elektrikli süpürge ve kolonya ile , mi asistan denedim...
  4. M

Hocam en sondaki ''cmd komutu ile orijinal Rom Yükleme''yi denedim olmadı cmd kendi kendine kapanıyor yanlış yaptım die 2 kere denedim yok aynısını yapıyor ve kapanıyor
  5. M

Anladım hocam galiba ümidi kes diyorsun.
  6. M

Sorun orda acılırsa kilidi acardım da maalesef telefon acılmıyor.
  7. M

Merhaba öncelikle, uyandığımda, şarjı yoktu telefonu şarj'a ettim ve yeniden başlattım ve mi logosunda kalıyor recovery yaptığımda böyle kalıyor, yardımcı olursanız sevinirim.
Üst Alt