mibunny67 kullanıcısının son içeriği

1. mibunny67

Yardım Pixel ROM kamera

Dostlar iyi geceler. Ben RNote 8 Pro kullanıyorum. Google Experience ROM var ama kamera yazılımı berbat. Fotoğraflar birkaç MB oluyor çok kötü kalitesi var. Kendi kamera uygulamasını kurmaya çalıştım ama olmuyor. Xiaomi kamerası nasıl kurabilirim?
  2. mibunny67

Rom Redmi Note 8 Pro-Android 11 PixelExperience/Plus | OFFICIAL-14.05.21 #NonCfw#

Ahahaha sağol dostum. Ekstra mega cahilliğim için kusura bakma. Hatta o kadar cahilim ki Google'a "Anx kamera kurulumu" yazmak bile aklıma gelmedi.
  3. mibunny67

Rom Redmi Note 8 Pro-Android 11 PixelExperience/Plus | OFFICIAL-14.05.21 #NonCfw#

Nasıl yükleyebilirim? Normal APK olarak yüklemiyor. Uygulama yüklenmedi diyor. MIUI kamerasını kurduğumda ise açmıyor duruyor...
  4. mibunny67

Merhaba arkadaşlar herkese iyi geceler. Ben iki gün once Xiaomi Redmi Note 8 Pro cihazıma bu ROM'u kurdum. Genel olarak birkaç hatası mevcut fakat performans olarak stok ROM'dan kat kat daha iyi. Fakat bir sorun var: Bu kamera gerçekten berbat. Normalde bu telefonun kamerası bu kadar değildi...
  5. mibunny67

Rom Mi Flash ile Pixel Experience

Arkadaşlar bu takozların belirli kod isimleri oluyormuş. Benim 6.5 inç'lik telefon denilen parçanın kod adı "begonia" . YouTube'da bunun linklerini verenler var. Lütfen TWRP kendi sitesinden güncel olan imaj dosyasını indirmeyin. Olmuyor!
  6. mibunny67

2 aydır bu cihazla uğraşıyorum yeter artık. Mi Flash ile bütün Stock MIUI arayüzlerini denedim hiçbiri tat dökmedi. Gittim TWRP ile Customize ROM yükleyeyim dedim cihaz TWRP arayüzüne girmiyor. OrangeFox da olmuyor. Yazılım kısmı bu kadar sorunlu olan bir cihaz görmedim. Adam gibi bir Stok...
  7. mibunny67

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Driver • Twrp • Root • Rom - Yükleme Anlatımı

Lanet olası bütün yolları denedim ama 2 aydır şu telefon TWRP modunda başlamıyor!
  8. mibunny67

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Hindistan Kararlı V12.5.5.0.RGGINXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

Hindistan rom'u nedir yardımcı olur musunuz? Daha önce Endonezya, Global kullandım şu an da Avrupa kullanıyorum hiçbirinden de memnun değildim.
  9. mibunny67

Herkese teşekkürler tek söylemek istediğim şu: Xiaomi ve yazılım ekibine lanet olsun!
  10. mibunny67

Yardım TWRP arayüzü açılmıyor

Biraz yardım eder misiniz; kalıcı yapma vs. anlayamadım? Twrp silinmesi biraz zor yani Twrp recovery imajını flaşladıktan sonra direk olarak tuş kombinasyonunu deniyordum ama olmuyordu.
  11. mibunny67

Arkadaşlar Pazar gününü tamamen bilgisayar başında geçirdim TWRP sağolsun bir türlü arayüzüne giremedim. Neyse yüklemek istediğim rom Pixel Experience. Bunu Mi Flash ile yükleyebilir miyim? Teşekkürler.
  12. mibunny67

Yardım TWRP arayüzü açılmıyor

Arkadaşlar Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, TWRP ile Pixel ROM yüklemeye karar verdim fakat cihaz TWRP modunda başlamıyor. fastboot boot recovery.img komutunu denedim fakat FAILED (status read failed (Too many links)) diyerek komut ekranında hata veriyor ve cihaz varsayılan olarak yeniden...
  13. mibunny67

Rom [Android 11] Pixel Experience for Xiaomi Mi 10

Teşekkürler fakat iki yöntemi de denedim.
  14. mibunny67

Rehber Xiaomi Cihazlarına Twrp Recovery Kurma Rehberi [Evrensel Yöntem]

Arkadaşlar ben Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, TWRP ile Pixel ROM yüklemeye karar verdim fakat cihaz TWRP modunda başlamıyor. FAILED (status read failed (Too many links)) diyerek komut ekranında hata veriyor ve cihaz varsayılan olarak yeniden başlıyor. Manüel olarak Tuşlarla da girmiyor...
  15. mibunny67

Rom [Android 11] Pixel Experience for Xiaomi Mi 10

Arkadaşlar ben Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, TWRP ile Pixel ROM yüklemeye karar verdim fakat cihaz TWRP modunda başlamıyor. FAILED (status read failed (Too many links)) diyerek komut ekranında hata veriyor ve cihaz varsayılan olarak yeniden başlıyor. Manüel olarak Tuşlarla da girmiyor...
Üst Alt