miaa2128 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım mia a2 pil tüketiyor uyarısı

hepsini yaptim ama o uyariyi maalesef kapatamadim. aslinda kolaydir diye duaunuyorum ancak bi turlu bulamadim. uygulamanin bildirimi acikken yukaridaki cubukta uygulama simgesi gorunuyor. aktif calismasi gereken bir uygulama bildirimleri kapattigimda uygulama simgesi gidiyor yerine uygulama pil...
  2. M

tum bildirimler kapali zaten pil tuketiyor uyarisini bildirimler kapaliyken aliyorum. bildirimleri acinca ustte programin calistigi gorunuyor. mesela antivirus programi ustte cubukta acik oldugu gorunuyor. bildirimleri kapatinca pil tuletiyor uyarisina donusuyor. o uyariyi kapatamadim8...
  3. M

arkadslar kullandıgım mia a2 128 gb cok guzel bir cihaz ancak şu sorunu çözemedim. yüklediğim uygulamalardan herhangi birinde bildirimleri gizlediğimde yukarıda o uygulamanın pil tüketiyor yazısını ve sembolunu görüyorum. bir türlü kapatamadım. bilen varsa nasıl yapıldıgı konusunda yardımcı...
  4. M

arkadaslar mia a2 128gb var . uygulamalardan bildirimleri gizledigimde o uygulamanın pil tüketiyor uyarısı amaktayım o uyarıyı nasıl kapatabilirim. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
Üst Alt