mi5sumut55 kullanıcısının son içeriği

1. mi5sumut55

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
  2. mi5sumut55

Yardım Yeterli depolama alanı yok uyarısı

Telegram kullanıyor musunuz hocam?
  3. mi5sumut55

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Herkese hayırlı Ramazanlar. Allah c.c bu sene de Bayramına kavuşup kutlamayı nasip eder inşAllah.
  4. mi5sumut55

Sohbet En Sevdiğiniz Sporcular

Fernando Muslera
  5. mi5sumut55

Yardım Whatsapp ses geç gelmesi

Ne gibi bir ayar yapmamı tavsiye edersiniz hocam. Neler yapmam gerekiyor tam olarak
  6. mi5sumut55

Hocam hücresel veride bir tık daha iyi gibi ama onda da yine sesin geç gelmesi ve kesik kesik gelmesi devam ediyor. Kendi telefonumdaki ayarlar ile aynı her şeyi. Ön belleği temizledim tekrar denedim ama nafile. Düzelmiş değil maalesef.
  7. mi5sumut55

Sohbet Film Köşesi - Etkisinde Kaldığınız Filmler

Bilim kurgu filmlerini çok severim. Bunlar içinde en sevdiklerim ve unutamadıklarım İnception-Başlangıç ve Azınlık Raporu. Bunları izlemediyseniz tavsiye ederim. Özellikle İnception-Başlangıç sakin kafayla izleyin..
  8. mi5sumut55

Yok hocam çözemedim. Miui 11 Android 9 da şuan telefon. Mesut Aktaş hocanın dediğine baktım o bölüm kapalı zaten. Ondan da değil sanırım problem. Olmazsa en son yedek alıp fabrika ayarlarına döneceğim.
  9. mi5sumut55

Çok teşekkür ederim hocam. Akşama bir bakayım. İnşallah ondandır
  10. mi5sumut55

Hocam cevabın için çok teşekkür ederim. Başka yolu var mıdır acaba?
  11. mi5sumut55

Arkadaşlar merhaba. Eşimde Redmi Note 8 var. Whatsapp üzerinden görüşme yaptığımızda ses 4-5 saniye geç geliyor ve geç gidiyor. Kendim Mi9t kullanıyorum. Aynı Wifi de aynı kişiyi arıyoruz bende sorun yok Note 8 de dediğim gibi ses geç gidip geliyor. Whatsapp uygulamasını kaldırdım tekrar...
  12. mi5sumut55

Sohbet MIUI Türkiye Doğum Günü Kutlaması - Haziran 2020

Çok teşekkür ederim Buse S. Yıldız hocam. Hatırlanmak çok güzel bir şey. Ayrıca ilk sayfadaki yazınız için de çok teşekkür ederim.
  13. mi5sumut55

Sohbet Ekran yansıtıcı

Arkadaşlar merhaba. Tv ye telefonu yansıtmak için aldığım WECAST CHROMECAST KABLOSUZ HDMİ GÖRÜNTÜ AKTARICI RK3036 FULL HD yansıtıcı bir süre sonra arızalandı. Garantiden değiştirdim. Yenisini yolladılar. Fakat bu yeni gelen ürüne bağlanamıyorum. Wifi den cihazı görüyorum. Şifresini giriyorum...
  14. mi5sumut55

Sohbet Kuşlarımın cinsi?

Hocam büyük ihtimal mavi kuş erkek. Beyaz kuş dişi gözüküyor
  15. mi5sumut55

Madalya 23 Nisan 2020 100. Yıl Özel Kutlaması!

Sadece büyük liderler, geleceği küçük kalplere emanet eder...
Üst Alt