Mi5_Prime_User kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Uygulamaların kendi kendine kapanması

Herhangi bir uygulamayı kullanırken uygulama ara sıra kendi kendine kapanıyor. Özellikle de düşük güç gerektiren Spotify, YouTube, Satranç gibi uygulamalar. PUBG, CoD gibi oyunlarda bu sorunu yaşamıyorum ama bazı uygulamalarda da 2 dkdan fazla durduğumda otomatik kapanıyor. Yardımcı olabilir...
  2. M

Soru 7.1 Surround Kulaklık

7.1 Surround (360° ses) kulaklık alacağım ve PC ye jack olarak değil USB olarak takiliyor. OTG kullanarak telefona taktiğim zaman Pubg falan oynarken Surround ses gelir mi yoksa normal stereo kulaklık olarak mı çalışır?
  3. M

Diğer Konu Kapalı

Konu Kapandı
  4. M

Çözüldü Beta ya geçiş

Hocalarım betaya geçerken romu flashladigimizda root kalkıyor mu??
  5. M

Diğer Çözüldü

Twrp yok hocam MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

Diğer Çözüldü

Hocalarım, Miui9 9.5.2.0 ye guncelledikten sonra steam'a ve AnTuTu ya girmemeye başladı. Başka yaşayan ve cözen var mı? (Uygulamaları sifirladim , sildim yeniden yükledim , tüm izinleri açtım , data erişimine izin verdim)
  7. M

Yardım Miui 9.5.2.0 Stabil Güncelleme

Hocalarım güncelleme uzun zaman önce gelmişti fakat AKK nin geçmesini bekledim ve bugün yüklemeyi yaparken net gitti ve düzelttim sonra %84 de takılı kaldi. Dosya yöneticisine baktığımda tamamen indirilmisti. Ve bende kesin emin olmak için dosyayı sildim ve guncelleyiciyi sifirladim. Şu anda...
  8. M

Yardım Mi Music Uygulaması Ram Temizlenince Kapanma Sorunu

Hocam herşeyi denedim olmuyor. Yani sistem uygulaması olanlarda olmuyor.
  9. M

Yardım Mi Music Uygulaması Ram Temizlenince Kapanma Sorunu

Hocalarım eskiden Miui 8 8.5.2.0 kullanirken arka planı ayarlayabiliyorduk. Sonra Miui 9 9.1.1.0 geldi onda tamamen ayarı kaldirdilar. Şu anda miui 9 9.2.1.0 stabil rom kullanıyorum ve otomatik başlatma diye bir seçenek var, sistem uygulaması olmayan birkac uygulamada denedim çalışıyor fakat...
  10. M

Yardım Kendi Kendine Uygulama Kapatma

Hocalarim, telefonumu ilk aldığımda (8 ay önce) performansı çok iyiydi. GAMELOFT un bütün oyunlarını neredeyse hiç kasmadan oynayabiliyordum. Ama şimdi orta seviyeli oyunlarda oynarken bile kendi kendine kapatıyor. Şarj süresi uzadı, batarya kullanım süresi azaldı. Sizce bataryayı değiştirsem...
  11. M

Alış Mi 5 Arka Kapak

Hocam cakmalar 10-20 TL arasında oluyor genellikle
  12. M

Alış Mi 5 Arka Kapak

Hocam o zaman kalsın ben orijinal kapak arıyorum.
  13. M

Alış Mi 5 Arka Kapak

Hocalarım uygun fiyata Orijinal Mi 5 beyaz arka kapak ariyorum . Sefa hocam sizden indirim bekliyorum..
  14. M

Rom (Mi 6) 9.2.2.0 Güncellemesi Getirdikleri

Hocam bu hata bir ara General Mobile larda oluyordu ama sonra duzelttiler. Normal wifi veya mobil veri ile indirmiyor ama eğer VPN kullanırsan indiriyor. Hocam eğer indirme bekleniyor diyorsa VPN kullanınız.. Hocam bu yönergeyi takip edin. Ayarlar > Sim Kartlar ve Mobil Ağlar > Vodafone (En...
Üst Alt