Mhmmtyyl kullanıcısının son içeriği

1. Mhmmtyyl

Yardım Redmi note 10 pro imei repair (galiba) yapılmış cihazım açılmıyor

Note 10 pro kullanıyorum eu rom ben imei işlemi yapıldıktan sonra eu romun yenisi çıkmış. Aynı senin gibi yükledim yeni romu twrp den de yükledim bootloop oldu MIUI 14 ekranından sonra telefon kapanıyor kendini twrp ye atıyordu. Sonra mi flash ile yükledim böyle düzelir belki diye fakat gene...
  2. Mhmmtyyl

MIUI 14 Redmi Note 10 Pro - Xiaomi.Eu Stabil V14.0.8.0 TKFMIXM İndirme bağlantısı

Bu romu kurdugumdan mi bilmem telefonum ısınmaya başladı baya. 1699448783 Normalde 14.0.2 olan eu rom yüklüydü. Guncelleyeip buna geçeyim dedim. Başta açılmadı. Bootloop oldu. Global modem flashladim açıldı. Acaba global modemden mi ısınıyor yoksa bu romdan mi bilemedim.
  3. Mhmmtyyl

Soru Ülkedeki herkes Redmi Note 10 pro mu kullanıyor?

Evet 11 den kesinlikle daha iyi hatta belki 12 den de daha çok tercih edilecek çünkü 12 fiyatına göre iyi değil bence. İlerde fiyatı düşer onu bilmem. Zamanında 8 pro kullanıyordum. 10 pro ya geçiş yaptım bende 11 i düşünüp vazgectim sonra.
  4. Mhmmtyyl

Yardım Redmi Note 8 pro Cihazım Sim kart takılınca kafayı yiyor.

Valla o zaman bilemedim hocam çözümü bulursan paylaş gene.
  5. Mhmmtyyl

Yardım Redmi Note 8 pro Cihazım Sim kart takılınca kafayı yiyor.

Merhaba sadece hafıza kartını çıkarıp dener misin ? Bazen hafıza kartından yapabiliyor. Telefon bozulmuş olan hafıza kartını okumak için uğraşırken donma ve kasmalar yapıyor. Aynı şey bilgisayarda bozuk flash bellek taktiginda da oluyor. Eğer düzelmezse İkinci olarak imkanın varsa başka bir...
  6. Mhmmtyyl

Rom RN 10 pro eu rom

Bendeki de aynı hocam 256gb. TWRP çalışmıyor. Orange Fox 11 li bir sürü muydu sanırım. 11.2 felan olmasi lazım yanlış bilmiyorsam en azından dokunmatik çalışıyor. 1681659010 Hangisi bilmiyorum ama 11 li olan sürümlerden birisiydi.
  7. Mhmmtyyl

Yardım MIUI 14 Eu Rom Nasıl

Romu nereden indirdin sürümü nedir? Bazıları modem flashlamak demişti ben bu konuyu araştırınca ama ben flashlamadim. Eu roma geçince düzeldi kendiliğinden. Çok sorun olmayacaksa birde Endonezya romu deneyebilirsin. Eu romla yaklaşık olarak ayni diye biliyorum.
  8. Mhmmtyyl

Yardım TWRP fastboot HATASI

Dostum baktım biraz önce silinmis o not defteri dosyasını tekrar karşıma çıkarsa ilk ışık sana yazmak olur. İnşallah çözersin problemini
  9. Mhmmtyyl

Yardım TWRP fastboot HATASI

Hocam bu sorun yanlış hatırlamıyorsam twrp içinde yapılan bir hatadan kaynaklanıyordu. Twrp denerken dosyaların birisinde bir not defterine not alınmıştı. Şöyle yapmayın sonsuz döngüye girersiniz diye ingilizce olarak. Ama şuanda tam olarak hatırlıyorum desem yalan olur bilgisayardaki twrp...
  10. Mhmmtyyl

Yardım Twrpde dokunmatik ekran çalışmıyor

Tabi hocam genelde bildiriyorum çözümleri er geç demeden yazıyorum. İnternet konusunda da ilçede kalmak kendim istemedim zaten yakınım merkeze fakat köy havası bir başka. :) Çok ta şikayetçi değilim ondan dolayı
  11. Mhmmtyyl

Yardım RN 10 Pro Miui 14 eu Nasıl Kurulur?

Bende pek etki edeceğini düşünmüyorum çünkü yeni rom flashlarken o ayarların hepsi siliniyor hatta ayarlar uygulaması kökten silinip yenisi yükleniyor bundan etki etmemesi. Sadece bende açık olduğunu belirtmek istedim. Çok deneyimli biri olmadığımdan
  12. Mhmmtyyl

Yardım RN 10 Pro Miui 14 eu Nasıl Kurulur?

Dostum gene ben 🤣🤣 Bende oradaki bat dosyası ile kurdum PC den alttan ikinci idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam yönetici olarak çalıştırıyorsun. Herşey siliniyor zaten. BT kilidinin açık olduğuna emin ol. Birde kablo sakın ola bağlantıyı koparmasin. Programı başlat hiç dokunma 3-4 dk içinde...
  13. Mhmmtyyl

Yaşadığım yer köy hocam benim onun için buraya bu büyük şirketler kablo dahi çekmiyor. Taşeron şirketler karşılarda bir köye verici koyuyorlar bizim evlerin önlerinde ise birer alıcı öyle 8-10 mbps anca alıyoruz
  14. Mhmmtyyl

Evet hocma senkronize şuan herşey ama uzun bir süre beklemem gerek çünkü evdeki net hızım düşuk biraz belki önümüzdeki hafta sonu denerim. Çünkü bu ara o kadar zamanım yok çok şey denedim bunuda denerim muhtemelen 1681073898 İns sonuç verir
  15. Mhmmtyyl

Hocam bütün uygulamaları yeniden yükle vs çok zaman alır başka tel olsa derdim bunu da aktif kullandığım telefon onun için beklemeyi tercih ederim heralde
Üst Alt