mhmmdfrkn kullanıcısının son içeriği

1. M

Rehber Xiaomi Router 4A Gigabit Edition Global Firmware (English)

Yani o romu atarsam düzelir mi dersiniz çünkü bir mantıksızlık var donanım yeterli ama yazılım kullanmaya izin vermiyor
  2. M

O kadar haklısınız ki ben uğraşmaktan bıktım artık kabullendim ürünü resmen günün yarısı 6mbit internet alıyorum 50 yerine aynı şekilde ben de tp link düşünüyordum ancak xiaomidir bu sorun olmaz dedim biraz da Mesut Çevik'e güvendim ancak durum ortada...
  3. M

Yanlış anladınız sanırım ben routera kabloyla bağlanıyorum bilgisayarımdan ancak bazen yukarıda belirttiğim gibi 6mbitte sabitleniyor ben de bu sorunu 5gyi açıp kapayarak çözüyorum ama onun haricinde de 5gye sadece aynı odadayken bağlanıyorum yoksa 2.4g bile 5g kapsama alanı kadar sorunum bu...
  4. M

Ben de kablosuz tekrarlayıcı modunda kullanıyorum internet 50 ben 48e kadar gördüm bugün ancak gerek wired repeater gerek diğer modlarda sinyali uzağa yayma anlamında bendeki ürün maalesef hiç de anlatıldığı gibi değil üstüne ara sıra indirme hızı max 6mbitte takılıp kalıyor 5gyi açıp kapayınca...
  5. M

Aynı problem bende de var bu konunun 3. sayfasında yazmıştım ancak yanlış anlaşıldım galiba bu ürünü alanlar mahalleden bile çekiyor diyorlar fakat ben aynı evde bir alt kattan bile bağlansam maksimum 15 alabiliyorum (internetim 50mbps) şu ana kadar her şeyi denedim ancak duvar delme modunu bir...
  6. M

İyi günler, 1 ay önce aldığım Xiaomi 4a Giga Version Router'ın arayüzünde (hem uygulamasında hem de 192.168.31.1'de hatta yeniden kurduktan sonra bile) misafir ağı özelliği yok, duvar delme özelliği yok, videolarda gördüğüm kadarıyla en azından internetimin daha iyi çekmesi gerekiyor...
Üst Alt