mhmmatali kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru 600 - 700 TL Telefon Önerisi

Teşekkürler hocam araştıracağım
  2. M

Soru 600 - 700 TL Telefon Önerisi

Meraba arkadaşlar telefonumu satıp 600-700 civarında bir telefon almayı düşünüyorum mi 4 gözüme çarptı iyimidir eksik noktaları var mı 6 s imi satıp alacağım para lazım çok eksiği var mıdır donma kasma kamerası filan. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilirler mi ?? Fazla çıkamam fiyat olarak...
  3. M

Madalya Yorum yap Madalyayı Kap

Yeni konu aç butonunu bulamadım malesef sistem değişti sandım
  4. M

sağol kardeş peki ben neden konu açamıyorum yeni üye olduğum için mi yada uzun süredir girmemiştim ondan mı
  5. M

ben yeni üye olduğum için mi konu açamıyorum biriniz yanıtlayın beee
  6. M

Selamlar Iphone 6s telefonumu satacağım ve yerine mi 4 almayı düşünüyorum 600-700 lira arasında mi 4 iyi midir yoksa redmi filan mı almalıyım cevaplarsanız sevinirim
  7. M

Madalya YouTube Kanalımızı Takip Edin Madalya Kazanın

Ben çok önceden abone olmuştum
  8. M

Yardım iphone 6 mı xiaomi mi 5 mi??

Galiba mi5 alcam teşekkürler [emoji2] GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Aslında mi5 alcaktım ama çevremdeki insanlar garantisi yok filan diyorlar. Simini tak çalıştır. Mi5 te yok kilidi aç imeisine bak rom yükle falan fıstık. Anlamıyorum ki bu tür işlerden. Sıkıntı yaşamak istemiyorum ama hala gönlüm mi5 te [emoji7] GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

Meraba arkadaşlar. benim sorum şu. bir arkadaşımın iphone 6 sı var 64 gblık garantiye verecek sıfırını alacak. arkadaşımda bana garantiden gelen telefonunu 1800 liraya veriyim dedi araba alcak. 1 aydır araştırma yapıyorum telefonumu yenilemek için iphone nu mu alsam yoksa xiaomi mi 5 mi...
  11. M

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

ilk madalyam olacak teşekkürler
Üst Alt