mharun kullanıcısının son içeriği

1. mharun

Soru Güncellemeyi yapsam sıkıntı olur mu?

ben yaptım, dokunmatik ekran algılanmıyor, sadece fiziksel tuşlar çalışıyor :D telefon açıldı ve öylece kaldı hahaha
  2. mharun

Sohbet Mi A3 Android 11

Android 15 verirler özür için. Hatta şunu derler " Yaşanan güncelleme hatalarından dolayı üzgün olduğumuzu belirtir ve size android 15 sunmaktan büyük mutluluk duyarız"
  3. mharun

Sohbet O güncelleme bu güncelleme

7.1 ile jübile yapar Max 2 . Bundan sonra sadece miu sürümü güncellemesi alacak :D Android sürüm yükselmesini beklemeyin.
  4. mharun

Soru Geri Çekilen Android 10 dayım Benim Gibiler Şarjınız Nasıl Gidiyor ?

İlk hafta benim de batarya çabuk bitiyordu. Sonrasında 10 saate yakın sot almaya başladım. Yapay zeka önce ne kullandığına bakıp sonra ona göre optimize ediyor sanırım :)
  5. mharun

Yardım Mi A3 Güncelleme Sorunsalı

Geleli çok oldu 10 güncellemesi. Geçen gün de pie'de kalanlar için bir güncelleme verdiler. Ben 10 kullanıyorum. Mart ayı başında verdikleri güncellemeyi çektiler. Sonrasında tekrar verdiler. O zaman yapmıştım.
  6. mharun

Yardım Telefon kulaklik sesi az cikiyor

geç cevap için özür dilerim... iki telefonun da desteklediği ses formatlarına bakacak olursanız A3 daha fazla formatı destekliyor. Bu da daha ses bozulması ya da daha az ses kaybı ile farklı formatlarda kaydedilen müzikleri dinlememize olanak sağlıyor. note 7 desteklediği formatlar: AAC AMR...
  7. mharun

Yardım Telefon kulaklik sesi az cikiyor

sesin az çıkması değil kalitesi önemli. ses çipi note 7'den daha iyi :)
  8. mharun

Soru Miu 11 güncellemesinden sonraki batarya sorunu

18-20 saatlik sot miu11 ile 10-13 saate düşmüş hocam. Programlar hem arkada hem de çalışırken fazla güç tüketiyor. Arkadaşın sorunu bu
  9. mharun

Ben çözemedim. Skorpi hocam bu konuyu siz çözersiniz.
  10. mharun

18-20 saatin varsa ekran görüntüsünü atar mısınız? bir de son aldığınız 10-13 saat sürelerin.
  11. mharun

Yardım Bildirim Işığı Çalışmıyor

Bende sorunsuz çalışıyor :)
  12. mharun

MIUI 11 MIUI 11 Stable geldi.

Bu durumu çözmenin değişik yolları var ama uğraşmaya hiç gerek yok. Hard reset sonrası forumdaki hızlı twrp kurulumunu kullanın. Her şey 15-20dk sürüyor. Twrp kurduktan sonra orange Fox son sürüp flashlayın
  13. mharun

twrp'den bir şey değişeceğini sanmıyorum. fastboot dediğim ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarken çıkan ekran. farklı bir yolla çözmek isterseniz flashtool uygulaması ile romu tekrar atabilirsiniz.
  14. mharun

Rehber GCam vs Orijinal Kamera: Xiaomi Mi A3

Çok kötü bir kıyaslama videosu olmuş.
  15. mharun

fastboot mod hard reset atıp baştan root yapmalısınız hocam
Üst Alt