Mgyurtsever kullanıcısının son içeriği

1. Mgyurtsever

Rom MIUI 9 7.12.1 Global Beta ROM Güncellemesi

Arkadaşlar merhaba Güncellemeyi yapıp telefonu yeniden başlatınca sistem başlatıcı yanıt vermiyor hatası alıyorum telefon açık ve siyah ekranda uygulamalar gelmiyor. telefon çalışıyor. ekranı aşağı kaydırınca ayarlara felan girebiliyorum fakat ana ekran siyah. bir kaç defa yeniden başlattım...
  2. Mgyurtsever

Yardım Kulaklığı çıkarınca müzik çalıyor.

Arkadaşlar merhaba. Müzik açık olmadığı halde kulaklığı çıkarınca kendiliğinden müzik çalıyor. Bu konuda yardımcı olacak tavsiyeniz var mı acaba ?
  3. Mgyurtsever

Çözüldü Messenger uygulaması durduruldu hatası.

Ön bellek ve verileri temizleme işleminden sonra hata devam etti. Messengeri kaldırıp tekrar yükledim şuanda hata vermiyor.
  4. Mgyurtsever

Çözüldü Messenger uygulaması durduruldu hatası.

Arkadaşlar merhaba. Mi5s Plus cihazımı bugün güncelledikten sonra devamlı Messenger uygulaması durduruldu diye hata veriyor iptal diyorum bir kaç dakika sonra tekrar aynı hatayı veriyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba yada neden kaynaklandığını bilen ?
  5. Mgyurtsever

Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

Hayırlı ve bol kazançlı satışlar diliyorum. Yalnız delta servis ağını genişletmeli diye düşünüyorum.
  6. Mgyurtsever

Yardım Mi5s plus kulaklık sesi cikisi yardım

Bunlar mikrofon sesi içinde geçerli yani değil mi? MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Mgyurtsever

Hocam yani orda söylemek istediğim her iki durumda da aynı sorun oluyor. İkisini ay ı anda yapmıyorum. Ayrı ayrı deniyorum. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Mgyurtsever

Arkadaşlar global developer rom da ses gayet iyi denemek isterseniz. Benim burdan başka bir sorum olacak sesi dışarı verince ve kulaklık takınca karşıya giden ses az gidiyor. Bunun için önerisi olan var mı acaba? MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Mgyurtsever

Madalya MIUI 2016 Forum Yarışması

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Mgyurtsever

Yardım Mi5s bildirim çubuğu

İki parmağınız ile aşağı doğru sürüklemeyi deneyin MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Mgyurtsever

Madalya Yorum yap Madalyayı Kap

https://karsilastir.web.tr/urun/xiaomi-mi5s-plus/#aps-reviews
  12. Mgyurtsever

Alış Mi band 1s veya 2s

Arkadaşlar herkese bol kazançlı satışlar diliyorum öncelikle. Mi band satan var ise almak istiyorum. Şayet fiyat verecek arkadaşların teklifleri piyasa ile aynı ise hiç gerek yok. Satış yapan varsa fiyatını özelden bildirebilir mi lütfen.
  13. Mgyurtsever

Mi 5s Global ROM Gelmeyebilir..

Bende öyle ümit etmekle yetiniyorum şuanda.
  14. Mgyurtsever

Mi 5s Global ROM Gelmeyebilir..

Arkadaşlar merhaba, Bugün en.miui.com forumunda dolaşırken bir yazı dikkatimi çekti. Yapılan bazı açıklamalara göre Mi 5s için global rom gelmeyecekmiş. Umarım yazılanlar sadece söylentide kalır. Forumda yazan yazıyı resim olarak sizlerle paylaşıyorum..
  15. Mgyurtsever

Rize'den Selam

Yolunuz ikiz dereye düşerse bende beklerim ..
Üst Alt