mguzey43 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom miui'a dönemiyorum

Bende yaşadım aynı sorunu gösterdiğiniz dosyayı kolay bir yere koyun mesela c:/MI6:/dosya sonra buradan gösterin bende çalışmıştı çok uzun bir yol olursa sorun oluyor
  2. M

Soru Migros Xiaomi mi5s alınır mı

Ghost screen var diye duymuştum
  3. M

Soru Migros Xiaomi mi5s alınır mı

Alınmaz bence kronik sorunlu telefon diyorlar
  4. M

Soru Aosp Custom rom önerileriniz

Mi 6 konusunda yazıyorsunuz rr rom kararlı iyi diyorsunuz da rr kararlı yok ki mi 6 ,rr romu 5s için tavsiye etmek istiyorsanız mi 6 konusunda yapmayın lütfen
  5. M

Çözüldü Mi 6 full yedek alma yardım

Her şey geri gelir yedekten sadece galerideki fotolar,videolar falan gelmiyor geri kalan her şey yedek aldığınız andaki gibi oluyor IMEI ler dahil
  6. M

Ben yedekleri PC ye atıyorum güvenli olsun diye otg USB aldım bir tanede de bazen rom yokken telefonda PC den geri atamıyorum diye otgyi her halükarda görüyor.bazi romlarda twrp sorun çıkartabiliyor bazı insanlarda ozel twrpler hazırlıyor mesela Oreo romlar için blankaf diye birisi twrp...
  7. M

Twrp için root gerekli değil hatta root için twrp gerekli sayılır twrple komple sistem yedeği alabilirsiniz twrp dediğimiz MIUI kendi verdiği telefon daha açılmadan girilebilen telefon kurtarma yerinin custom hali twrpden rom kurabilir komple yedek alabilir eski yedekleri geri yukleyebilir root...
  8. M

Kolayı ayarlar>senkronizasyon>mi cloud>ana ekran yedeginden yedek alıp clouddan geri yükleme eksik geliyor ama yeteri kadar oluyor .daha güzeli twrp den yedek alma twrp le ilgili konular forumda var inceliyebilirsiniz
  9. M

Çözüldü Mi6 kamera farkı

Zor isler degil ama açık olsa iki telefondan da yedek alıp yazılımlarını komple yer değiştirmeyi onericektim şu anda açma işlemlerini yapmaya kalksaniz telefonlarin yazılımları farklilasacagi için bu çözüm geçersiz olur size tavsiyem bu konuya göz atmanız İpucu - Google Camera
  10. M

Çözüldü Mi6 kamera farkı

Bootloader kilidin açılımı twrp kurulu mu ?
  11. M

Yardım Severek kullandığım mi 6 telefonum çöp mü oldu ?

Hayır telefon çöp olmadı yolları var çözmenin yolları var ama biraz karışık.Deleted MI Account recovery !!
  12. M

Yardım Mi 6 ultra güç tasarruf modu

xda dan lineage 15.1 diye birşey bulup kurdum açılmadı extreme battery saver sanırım official çıkmamış henüz çalışmıyor özellik
  13. M

Sırf bu özellik için Samsung alasim geliyor Samsung'un romlari falan çıksa bari mi 6 icin
  14. M

Mi 6 için Sony stamina mode gibi yada Samsung ultra power saving mode gibi bir özellik yüklemeye çalışıyorum 2 gündür araştırdım fakat bir şey bulamadım bildiğiniz bu özellik olan bir rom yada modül var mıdır yada bu özelliğin olduğu eski bir miui sürümü, rr ,lineageos ,atomic gibi romlari...
  15. M

Anket Hangi ROM'u Yüklemeliyiz ?

Ayar olarak çoğu programın adını arka plan etkinliklerini kısıtladim 1 dakika içinde on belleği kısıtla dedim başka bir ayar bilmiyorum ve evet genel olarak oyun oynuyorum
Üst Alt