mezhh kullanıcısının son içeriği

1. M

Mi5 Batarya Değişimi

Hocam, aliexpressden gelen batarya nasıldı? Yardımcı ola bilir misin lütfen
  2. M

Soru Mi5 batarya değişim mAh farklılığı

Konuyu hortlatıyorum ama sormak istiyorum. Hangi batarya aldınız ve tavsiye ediyor musunuz? Batarya birazcık şişmiş değiştirmek istiyorum.
  3. M

IMEI değiştirme

Teşekkür ederim.
  4. M

IMEI değiştirme

Merhaba. Forumda imei değiştirme ilgili konuları okudum. Şöyle bir sorum var. Basit, xposed ve rootla çalışan uygulamalar var imei değişimi için. Bu tür uygulamalar imei değiştirmek için işe yaramıyor mu? Teşekkür ederim.
  5. M

Yardım Mi Cloud Alan Sorunu

Yardımçı ola bilecek kimse yok mu?
  6. M

Öyle yaptım. Ama yine full gösteriyor
  7. M

Rehber Wifi Çekim Gücünü Geliştirme [HG Anlatım]

Hocam, framework.jar dosyası 318 bayt bende. Dediğiniz deodex işlemini nasıl yapa bilirim
  8. M

Merhaba. MiCloud'dan tüm yedekleri, fotoğrafları sildim ama yine de dolu gösteriyor. Bunu nasıl düzelte bilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
  9. M

Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

Hocam ilk posta eklersen belki yardımı ola bilir sorun yaşayan arkadaşlara Ben telefona recovery kurdum, şifre sorunu yaşadım, verilerimi de yedeklemediğim için sıfırlamak istemedim ve telefon açılmadığı için verilerimi kurtaramadım. Bir az araştırdıktan sonra ZCX TWRP buldum, bu sefer onu...
  10. M

Soru Mi cloud hesabım premium sürüm oldu

Hocam, check in nasıl yapılır?
  11. M

Haber Güncel MIUI 9 Ayrıntıları

Kaynak olarak verdiğiniz link çalışmıyor galiba
  12. M

Mod Mi5 Parmak İzi Okuyucuya Basmadan Parmak Okumayı Aktif Etme

İlk yöntemle çalışdı hocam. Peki, nasıl yaparsak her yeniden başlattığımızda yapmak zorunda kalmayız?
  13. M

Yardım Yardım - Mi 5 Skype sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

Aynı sorunu yaşayanlar için yazıyorum. Global developer rom (MIUI 8 7.7.6) yükleyince, sorun çözüldü.
  14. M

Rehber Mİ5 TWRP ve Root Yöntemi [ Android Nougat ]

Hocam, telefonun dilini Türkçe yapınca sorun oluyor mu?
  15. M

Rehber Bootloader kilidi açmadan Global Rom yükleme

Mi5 e global developer rom yüklemek istiyorum, telefon kabul etmiyor. PC suite ise telefonu görmüyor, telefonu güncellemem gerektiğini söylüyor. Zaten son sürüm, 8.2.2 kurulu. Ne yapa bilirim sizce?
Üst Alt