meyymetbaba kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım MI A2 ARKA KAMERANIN ÜSTDEKİ LENSİ ÇALIŞMIYOR

hocam başlıktaki aynı sorun bende de var bende xiaomi mi 6 var kameraların ikisi de aktif çalışıyor yani normal fotoğraf modunda bir kamera portre modunda diğer kamera yakınlaştırıp çekiyor ama mi a2 de portre modunda herhangi bir yakınlaştırma olmuyor aynı normal fotoğraf modunda çekiyor sadece...
  2. M

Yardım Xiaomi mi A2 porte kamerası çalışmıyor

Arkdaşlar kolay gelsin xiaomi mi a2 aldım geçen hafta kamera denemesi yapıyorum da normal fotoğraf modunda alttaki kamera çalışıyor üstteki kamera çalışmıyor, portre moduna geçiyorum normalde 2x yakınlaştırma yapması gerekmiyor mu aynı fotoğraf modunda devam ediyor ama sadece kenardan bokeh...
  3. M

Yardım xiaomi mi pad 2 yi hiçbir bilgisayar tanımıyor...

Xiaomi mi pad 2 cihazımı 1 hafta önce çinden aldım ve üzerinde sadece china romu var haliyle ingilizce kullanıyordum. sonra dedim ki global rom yükleyim ama baktım çok karışık denemedim. bu şekildede google play vs olmadan kullanamam dedim ve google installer eklentisi ile onları kurmayı...
  4. M

Redmi3 imei

valla araştırdım ama bulamadım hocam belkide araştırmayı bilmiyor olabilirim
  5. M

Redmi3 imei

bende redmi 3 aldım bugün de imei tamir gerekiyor nasıl yapabilirim anlatım vs varmı bildiğiniz?
  6. M

Redmi 3 bootloader sonrasi problem ..

hocam ben işin başındayım daha da yardımcı olursanız sevinirim cihazı yeni aldım imei tamir etmek istiyorum anlamışsınızdır yani. nasıl yapabilirim detaylı bir anlatım mevcut mu acaba? veya bilen biri var mı yardım edebilecek?
Üst Alt