meydeyy kullanıcısının son içeriği

1. M

HyperOS Xiaomi 12 için HyperOS güncellemesi geldi.

Bilgi için teşekkürler güncelleme yapıldıktan sonra cihazı fabrika ayarlarına çevrilmesi tavsiye ediliyor ufak tefek bazı özellikler pasif durumda kalıyormuş nfc,ekran yansıtma vb. gibi özellikler. Mutlaka sıfırdan bir kurulum yapılması gerek pil konusunda olsun gerekse performans olsun çok...
  2. M

Soru Xiaomi 12 nasıldır alınır mı .?

Xiaomi 12 kullanan biri olarak pil konusunda günü rahat çıkarıyor memnun edici, android 14 bir kaç ay içerisinde alacak hyperos olarak , kesinlikle sorunsuz ve kusursuz bir cihaz zaten forumda pek şikayet bile bulamasın sadece 2 yada 3 saat online oyun oynayanlar dan şikayet var ısınma sorununu...
  3. M

HyperOS Xiaomi 12 XiaomiEu Android HyperOS

Teşekkürler üstad
  4. M

Tavsiye Mi 12 için cam filmi tavsiyesi

Uygun fiyatı göz önünde bulundurarak alına bilecek en iyi en güzel koruyucu cam filmi bu olsa gerek kesinlikle bu ürünü xiaomi 12 için öneririm hep kenarında kavis var hem de Nano öyle muşamba gibi dandik değil Cam filmi
  5. M

Yardım Xiaomi 12 Ses Yankılanma Sorunu

Yok daha önce de bazi arkadaşlar bu sorundan bahsetmisti dediğin gibi galiba o sendeki romdan kaynaklanıyor olabilir başıma gelmediği için kesin Bir şey diyemiyorum ama ben bu romdayim
  6. M

Yardım Xiaomi 12 Ses Yankılanma Sorunu

Bende aynı cihazı kullanıyorum,böyle bir sorun yok dostum.Yazılım güncelleme eski gibi ben 14. 0.3 kullanıyorum.Sanada gelmiş olması lazım çünkü diğer cihazlar 0.4 ve üstünü kullanıyor
  7. M

Yardım Mİ12 T Silinen Resimler Geri Geliyor.

Merhaba büyük bir ihtimalle wassap Google driver tarafından yedekleme yapılıyor wassap dan Google driver yedeklemeyi kapatın
  8. M

Yardım Xiaomi 12 Miui 14.0.3 de mesaj sesi nerede

böyle bir yer çıkıyor
  9. M

baktim otaya yok dostum
  10. M

Xiaomi 12 Miui 14.0.3 de mesaj sesi nereden değiştiriliyor arkadaşlar komik bir durum ama bulamadım
  11. M

Yardım Mi6 miui rom - kablosuz ve hoparlör ses problemi

O zaman ya öndeki cam üstünde bulunan İnce teli iğne ucu ile delip temizlik yap ama dikkat et fazla genişletme yâda tamir konusunda iyi bir telefoncu var ise temizlet yada yenisini taktir
  12. M

Yardım Xiaomi 12T (plato) imei atma gerçek mi?

Yani basit bir iş değil dostum işin ehli birine yaptırın diyorlar buradan bazı arkadaşlar paylaşıyor özelden işini düzgün yapan yerleri yoksa sıradan birine verilen çöp etmeyin yazık günah bir dünya para veriliyor şehir ismini ve bölgeyi yazıp yardım isteyin yaptıran kişiler ile iletişim kurup...
  13. M

Yardım Mi6 miui rom - kablosuz ve hoparlör ses problemi

Ben anakarta kadar söktüm önde ses hoparlörü çıkarıp temizledim zaten ekrandaki o incecik tel pislikten tıkanmış içi de tozdan görünmüyordu güzelce temizledim sorun çözüldü sonra işi daha da ilerlettim muiutr rom yükledim şimdi bırak beni yanındaki arkadaş bile konuştuğum kişiyi duyuyor o kadar...
  14. M

Sohbet tarifeniz ne içeriyor ve ne kadar?

Vodafone çok ayıp ediyorsun numara taşıyan kişiye geçen hafta 16 gb 1000dk 500 sms 141 tl ve veriyorsun 1 yıllık sabit fiyat,eee kendi müşterilerine tekrar sözleşme yapmak isteyeni 180 ve üstü fiyat çıkarıyorsun ayip ayıp bize de 150 yapsan iflas mı edersin çok ayıp
  15. M

Yardım Xiaomi 12 YD Alinir mi ??

Merhaba kayıt işini nasıl yapacaksın, bu cihaz için drenç çıkmadı biliyorum. Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum çok hızlı ve seri bir cihaz tasarımı mükemmel küçük telefon isteyenler için bulunmayacak bir cihaz,sadece ben online oyun oynayan biri olmadığım için bir yorum yapamayacağım onun...
Üst Alt