metinyazici741 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom Evolution X 7.1 Android 13 OFFICIAL | AOSP

Spoyiler firmware ve rom'a tıkla eski sürüm yazanı indir. En uzun kullandığım rom bu oldu en az 6 aydır kullanıyorum harika bir rom.
  2. M

Hocam Xda'dan mı bakıyorsunuz romlara ben bu forum dışında hiç bir yerden denememiştim rom ve forumda sistemin bu şekilde işlediğini bilmiyordum (tamamen size kaldığını)
  3. M

Ben de sizin viper gibi dolbye alıştım hocam viper4 çok yormuştu beni o yüzden hemen silip dolbye geçmiştim tekrar
  4. M

MIUI 13 MiuiVS 13.0.11 Stabil | Android 12

Hocam uygulama geçişleri nasıl ? Alttaki çubuktan uygulama geçişi aosp kadar akıcı olmadı hiç bir MIUI da. Ghostta da öyle mi düzeltilmiş mi ?
  5. M

Hocam bunu biliyorum, aşırı echo yapıyor sesi daha beter oluyor. Motorolanın vardı dolby'si onu kuracağım, tavsiye ederim 1677259284 Vowifi açabildim ağ üzerinden ayarını seçerek. Nfc daha denemedim hiç kullanmıyorum aynı şekilde görüşme kaydını da. 1677259667 Dolby Audio Moto G Pro Magisk...
  6. M

3-4 gündür romu kullanıyorum, aosp kurup 24 saat geçmeden MIUI dönerdim genellikle. Ancak bu rom gerçekten çok hızlı, stabil üstüne birde Emre hocamın paylaştığı infinity kerneli kurup denedim (bataryam eskidi 3400mah) ekran süresi 30-40 dakika daha iyileşti. Romda tek bir eksik var dolby atmos...
  7. M

MIUI 13 MiuiVS 13.0.11 Stabil | Android 12

Miui 14 ghost rom izinsiz üretilmiş bir rom vardı o değil mi ? Ekran süresi ne alıyorsunuz ?
  8. M

Bu akşam yükleyeceğim hocam artık aosp kullanmak istiyorum umarım alışabilirim
  9. M

Hala kullanıyor musunuz ? Bir sorunu var mı ?
  10. M

Rom Miui 14 Ghost Rom Mi 9T Pro/K20 Pro Android 12 Türkçe

Hocam mi 9t'de siz denediniz mi romu ? 1674602336 Hocam çok pardon pro içinmiş. Silemedim yorumu kusura bakmayın
  11. M

Rom BananaDroid Tanduk A13 | UNOFFICIAL

Hocam roma miui veya leica kamerayı kurma şansımız var mı ? Ona göre yükleyeceğim romu genellikle memnun kalmış insanlar
  12. M

MIUI 13 Xiaomi.eu MIUI 13 Port Mi 8 Lite

Hocam imei gider mi bu romu atsam ? Mi 9t kullanıyorum gitmiyor, arkadaşımın telefonuna bu romu atacağım ama emin değilim imei gider mi gitmez mi
  13. M

MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Beyler bende dahil olabilirim
  14. M

MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Ben öyle bi sorun yaşamadım aynı durumda cihazım var. Sürekli rom değiştiriyorum. İmei düzgün atıldıysa rom değiştirme işlerinde imei gitmez.
  15. M

Mi 9T/K20 [Android 10-11-12] Dolby Atmos

Hocam link patlamış. Tekrar upload etme şansınız var mı?
Üst Alt