metingon kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Xiaomi Mi4 Telefonumun Ekranı Kırıldı

hangi siteden getirteyim nereden mesela link var mı yardımcı olabılır mısın
  2. M

Soru Xiaomi Mi4 Telefonumun Ekranı Kırıldı

Arkadaşlar telefonum ekranı kırıldı orjinal ekran veya telefonuyla uyumlu olanı nerede bulabılırım . Satın alıp değiştiricem ayrıca bataryada alacam orjinal
  3. M

Yardım Xiaomi mi4 Telefonumun Ekrani Catladi Nereden Temin ederim

Arkadaşlar hepinize merhabalar iki yıl önce almış olduğum xiaomi mi 4 marka cep telefonumun ekranı çatladı lcd ekran orjinal sorunsuz nereden temin edip güvenip alabilirim sivasta yaşıyorum ayrıca batarya da alacağım bilgisi olanlar cevaplarsanız sevinirim
  4. M

Yardım Mi4 Hafıza Sıkıntısı Cihazda Yeterli Alan Yok Hatası

dediklerin izi yapacam inşallah romu yanlış yuklemeyiz surekli depolama alanı hatası veriyor bıktım Hocam derdimi daha nasıl anlatacağım acaba telefon sürekli depolama alanı yetersiz hatası veriyor sürekli hafıza yetersiz uyarısı veriyor yer kaplayan photo_blob. uzantılı dosyalar var...
  5. M

Burası zaten Mi Cloud alanı alana basıp geri getirmeye çalıştıgım zaman bu ekrana yönlendiriyor beni . Ayrıca Cloud da 2.6 gb hafıza dolu gösteriyor ama bunları kurtarmak istediğimde kurtaramıyorum birde telefonumun sürekli depolama alanı bitiyor hatası gelıyor format atsamda bu böyle . Format...
  6. M

Sürekli depolama alanı bitiyor hatası veriyor telefonu parcalayasim geliyor buyrun resim
  7. M

Mi hesabında oldugu halde gitti ya mi clouddan birsey getırmek ıstedıgımde getırmıyor bara ıstıyor. Ben nasıl duzeltecem arkadaslar bılen var mı
  8. M

Back-Up para istiyor nasıl yapacağım kayitli numaralarda gitti hep
  9. M

yedekleri nasıl kurtaracagim format root atıyorum hiç alan bosalmiyor hep böyle dosya yöneticisinden mi sileyim
  10. M

yükledim ama telefondan resim atamadim
  11. M

Yardım Mi4 şarj sorunu

telefondan açma tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda basacaksin wipe reset tuşuna basacaksin
  12. M

Bu buyuk boyutlu dosyaları Cloud alanında gosterıyor bunları goruntuleyemıyorum tabı dosya uzantılarından dolayı acamıyorum telefonda alan bosaltamıyorum sıldıgım resımlerı formattan sonra tekrar goruyorum senkronıze olunca o resımler gıtmıyor Gönderdim hocam
  13. M

mi4 LTE dokunmatik sorunu

Üretimsel bir hata bence benım telefonumda da sureklı oluyor bu baya bır eksı bu telefon ıcın yazı yazacagım zaman yazdırmıyor
  14. M

Arkadaslar telefona root attıgım herseyı sıldıgım halde telefon hafızası sureklı sıkıntı cıkarıyor uygulama verılerını sılıyorum temızleme yabıyorum herseyı yabıyorum ama yok depolama alanına bakıyorum resımler 2.5 gb diger klasörü 9gb bu dıger klasoru ney ya 9 gb anlamıyorum bır turlu basa...
  15. M

Yardım Mi4 şarj sorunu

aynısı bende de oldu hattahıc acılmadı root attım duzeldı sarj almıyordu delta servis cok iyi degil bu konuda bozub gonderıyorlar
Üst Alt