Metin5454 kullanıcısının son içeriği

1. Metin5454

Yardım Twrp rom atamıyorum

Hepsini yaptım.
  2. Metin5454

Twrp surumum eskiydi en son sürüme yükseltip denedim olmadı bugün fastboot ile denicem bakalım insallah sorunsuz yapabilirim.
  3. Metin5454

Arkadaşlar merhaba cihazım redmi note 7 eu rom yüklüydü sistem bı anda çöktü twrp ekranı açılıyor sürekli şifre girince de kabul etmiyor. Neyse sıfırdan rom atayım dedim herşeyi adım adım yapıyorum. Romu yüklüyorum system reboot diyorum ama yine twrp ekranına atıyor sorun nedir yardımcı olur...
  4. Metin5454

Recovery [Android 9] Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.1-1118 Tek Tuş Yükleme Aracı

hayır ünlem şeklinde bi uyarı var başında bu arada sorunu çözmekle uğraşmadım direkt laptoplta hazırdı ondan kurulum yaptım
  5. Metin5454

Recovery [Android 9] Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.1-1118 Tek Tuş Yükleme Aracı

driveri yüklememe rağmen cihazı fastboot yerinde bilgisayar tanımıyor
  6. Metin5454

fastboot'ta ve cihaz açıkken denedim olmuyor (cihaz acıkken program telefonuı otomatık fastboota kadar getiriyor ama fastboot'ta herhangi yazma işlemi olmuyor sadece o şekilde duruyor cihaz.) şarjım %20 bi alakası var mı şarjla?
  7. Metin5454

herşeyi adım adım yapmama rağmen cihaz yeniden başlatılıyor diyip fastbootta kalıyor nedeni nedir
  8. Metin5454

Rom Miui 12.6 OneOs 21.9.27 Güncellemeri ve indirme bağlantıları

link varmı hocam mi note 10 için
  9. Metin5454

Soru Mi note 10 ekran koruyucusu tavsiyesi ?

Arkadaşlar şu videoya göz atın bizzat kendim aldım koruyucuyu herhangi kalkma fln yapmadı kargo dahil 45tlydi fiyatı (cam değil esnek malzeme). Bu koruyucunun mat olanıda var oda çok güzel fiyatları aynı facebookta satışı yapılıyor. video linki :
  10. Metin5454

Soru Koyu mod

Miui12 deyim ama olmuyor eski kullandığım romlarda oluyordu revosta olmadı 1601798392 telefonu yeniden başlattım sorun çözüldü.
  11. Metin5454

Soru Koyu mod

Arkadaşlar eski romlarda koyu modu açtığımda her uygulamada koyu bir tema oluyordu an itibariyle revosun son sürümüne geçtim bu romda koyu modu acsamda bazı uygulamalar (letgo) hala beyaz kalmakta nasıl duzeltebilirim
  12. Metin5454

Yardım Chorme bildirim hatası

Chorme uygulaması gözükmüyor orada tüm uygulamaları kapattım yinede aynı hatayı alıyorum
  13. Metin5454

Yardım Chorme bildirim hatası

Böyle bi hata alıyorum yardim edermisiniz
Üst Alt