metin12 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mesajlar uygulaması açılmıyor

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar diliyorum herkese. Xiaomi note 8 pro telefonum var. 2-3 gündür Mesajlar uygulamasına giremiyorum. Basınca Beyaz bir ekran çıkıyor öylece kalıyor. 12.08 kararlı sürümü. Yardımcı olursanız sevinirim
  2. M

Yardım Gelen arama ayarları

Miui global 12.5.13 Kararlı " yazıyor hocam.
  3. M

Yardım Gelen arama ayarları

Merhaba arkadaşlar, bi sorun var telefonumda. Ya da sorun değil mi bilmiyorum. Eski telefonumda arama geldiğinde kilit tuşuna bastığım zaman ekran hem kararıyordu hem de titreşim kesiliyordu. Şu an kullandığım note 10s de gelen aramayı reddetmeden kilit tuşuna bastığım zaman ekran yine açık...
  4. M

Yardım Bildirim çubuğu

Teşekkür ederim hocam. 1660600004 Hocam bir sorum daha olacaktı, always on display 10 saniye tek çalışıyor. Bunun bir çözümü var mı acaba? Senkronizasyonu kapatma dışında
  5. M

Yardım Bildirim çubuğu

Merhaba arkadaşlar fazla bilgim olmadığı için buraya yazıyorum. Üstteki örneğin WhatsApp simgesini nasıl renkli yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim
  6. M

Yardım Redmi Note 10 Pro sürekli açık ekran 10 saniye sonra kapanıyor

Merhaba hocam, note 10s telefonum var. Acaba güncel olarak kurabileceğim ve always on displayin süresiz açık olduğu rom var mı? Yardımcı olursanız sevinirim, iyi akşamlar
  7. M

Yardım 6x telefonum kapandı açılmıyor

Merhaba arkadaşlar.Telefonum facebookta takılırken durduk yere dondu ve kapandı.Sarj almıyor,sadece pc ye takınca tepki veriyor ama ekran gelmiyor. Bir kaç telefoncuya götürdük hepsi de emmc sorunu var dedi. Ve parça sıkıntısı yaşadım. Hiç kimsede yok. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  8. M

Yardım 6x ahize ses çıkışı

hocam telefonu yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum. bu süreç içinde bozulursa da bozulsun. teşekkürler :)
  9. M

Yardım 6x ahize ses çıkışı

İyi günler arkadaşlar. siz değerli forum üyelerine bi sorum olcaktı.Geçen bi arkadaşla telefonla konuşurken o ara bi şarkı açtım müzk çalardan .Ve sesim baya yüksek geldiğini farkettim.hem ahizeden hemde hoparlörden geliyordu ses.hoşuma gitti ama arama bittikten sonra ses eski haline döndü.sorum...
  10. M

Yardım Sim kartı okumuyor

Arkadaşlar arkadaşa note 6 pro aldık. Hattı taktık ama Bi türlü okumadı. Bir ayarı falan var mı? Yoksa telefonda mı sıkıntı var.? Yardımcı olursanız çok sevinirim
  11. M

Yardım mi 6x arka kamera portre modu çalışmıyor

Mi 6X için olanını bulamadım hocam? 1540070145 bu sorunu halletmem lazım.
  12. M

Yardım son güncelleme 8.10.11

hocam güncelleyicide hata veriyor. nasıl güncellerim
  13. M

Yardım son güncelleme 8.10.11

arkadaşlar son güncellemeden sonra bu hataları almaya başladım. Kamerayı çok kullanıyorum. Bu hatayı nasıl giderim. yada 8.10.18 geçebilir miyim. cihazım 6x
  14. M

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

hocam ben yeniyim. Fazla anlamıyorum. en son 8.10.11 yaptım. kamera hata vermeye başladı. artık güncelleme gelmeyecek mi ?
  15. M

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

8.10.18 i mi 6x e nasıl yüklerim. Yardımcı olabilecek var mı ?
Üst Alt