Metin kullanıcısının son içeriği

1. Metin

Sohbet Sohbet köşesi

Geceniz güzel olsun hocam, cümleten iyi geceler.
  2. Metin

Rom Ruby MIUI TN V2.2 Custom Rom

Anlattığım şekilde yaptığım zaman kurulumu, ben de sorun olmadı hocam.. Sizde neden böyle bir sorun yaşandı, bilemiyorum.
  3. Metin

Tema Titillium Yazı Tip ailesi

Ellerine sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler.
  4. Metin

Mod İOS Tarzı Kontrol Merkezi MIUI 13/14

Çözümü Emrespect hocamın konusunda buldum. (: Teşekkürler hocam.
  5. Metin

Mod İOS Tarzı Kontrol Merkezi MIUI 13/14

MT manager, sai vs. Root yetkisi ile denediğimde sistem yükleyicisine atıyor, sistem yükleyiciside yüklemiyor.Böyle bir sorun ile karşılaştım, çözümü var mı?
  6. Metin

Sohbet IMEI süresi yenilenmesi 2024

19 aralıkta kapanması gerekiyordu 4 ay süre ile ancak hâlâ aktif kullanıyorum.
  7. Metin

Duyuru Yeni Yılınız Kutlu Olsun MIUI Türkiye Ailesi

Sağlıklı ve mutlu bir yıl olsun.
  8. Metin

Soru Redmi Note 12 Pro 5G (Ruby) Düzgün Rom İhtiyacı

MIUITN şu an bu sürümü kullanıyorum, gayet memnunum.. Konusunu açtığım rom ile bu farklı. Versiyonları dikkate almayın bu konuda. Konusunu açtığım rom, miui tn romunu alıp düzenleyen başka birine ait. Bu linkte bulunan rom miui tn romunu bizzat yapan kişiye ait.
  9. Metin

Note 12 Pro/Pro 5G/Plus 5G Ekran süresi

Evet hocam, tema.
  10. Metin

Rom Ruby MIUI TN V2.2 Custom Rom

Kurulum adımlarına bakarsanız, twrp kurun diye birşey yazmadığımı görebilirsiniz hocam.. Keşke TWRP'den istediğimizi yapabilsek ama bu cihazda pek mümkün görünmüyor şu an için. Kaldı ki adam akıllı bir twrp yok.. Keşke twrp kurmak gibi bir işlem yapmasaydınız.. Yaşadığınız sorun için forumda...
  11. Metin

Rehber Asphalt 9 Ultra Grafik ve 60 FPS

Uzun zamandır kullanmıyorum hocam.
  12. Metin

Rom Redmi Note 12 Pro+ 5g (Ruby) ROM Önerisi

Sanırım soru bana :) Miui TN romunda dil desteği mevcut hocam.. Rom için siteyi Buraya bırakmıştım.
  13. Metin

Rom Redmi Note 12 Pro+ 5g (Ruby) ROM Önerisi

Miui Tn v2.1 sürümünde Türkçe dil desteği mevcut hocam.. Konusunu açtığım v2 olan, miui tn romunu alıp düzenleyen kişi Çince ve İngilizce dışında tüm dil desteğini kesmiş :D şu an v2.1 kullanıyorum. Miui TN Rom Sitesi
  14. Metin

Soru HyperOs ve IMEI kayıt

Banada mesaj geldi.. Benim gerçi Ağustos 2024'e kadar vaktim var :) o zaman gelsin, güzel bir rom bulur sonra yazılımsal imei atarım. Gerçi şu an kullandığım rom yeterde artar ama işte denerim o güne kadar.. Belki o zamana kadar direnç gerektirmeyen başka işlemler çıkar ortaya.. Bakalım nasip (:
Üst Alt