metin.akkuss kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom Hard brick ve bu konuda edindiğim bilgiler üzerine bilgilendirme ve bilgi alma

Arkadaşlar cihaz maalesef olmuş anakart istiyor ya da ustalar öyle söyledi ben de saldım yedek parça olarak kullanırım. Keşke hiç ellemeseydim dedim üstüne bir daha uğraştım ama sıfır.
  2. M

Rom Hard brick ve bu konuda edindiğim bilgiler üzerine bilgilendirme ve bilgi alma

Bilseydim hiç ellemezdim 1550404493 Ankara da emmc yapabileceğini söyleyen bir servis var oraya görüştüm oraya göndermeyi düşünüyorum tek çare emmc değişecek ya da tamir görüp yazılım atılacak gibi
  3. M

ilk önce mi 5x olan cihazıma çin beta olan tiffany koduna sahip olan romu kurdum wipe all data yaptıktan sonra bunuda miflash tool üzerinden yaptım.Daha sonra cihazımın bl kilidini açmak için 3 gün bekledim ve developer adlı bir siteden yine fastboot modundayken miflash ile rom atmak istersen...
  4. M

Yardım Hard Brick

iyi akşamlar. Cihazınızda güç tuşuna basınca mi logosunda takılı mı kalıyor yoksa hiç gelmiyor mu? 1550006178 ilk önce mi 5x olan cihazıma çin beta olan tiffany koduna sahip olan romu kurdum wipe all data yaptıktan sonra bunuda miflash tool üzerinden yaptım.Daha sonra cihazımın bl kilidini açmak...
  5. M

Yardım Xiaomi Firmware Update

bir ihtiyaç hissetmedim cihazım mi5x beta çin sürümüydü türkçe destek ve birçok bağlantıyı çalıştırmadığı için biraz araştırıp düzeltmek istedim. telefon kilidini açıp diğer işlemleri yaptıktan sonra normal bir rom atmayı denedim rom atma işlemini kabul etmediği icin cihaz bende bunu deneme...
  6. M

Yardım Xiaomi Firmware Update

ben daha önce konuyu açan arkadaşın kullandığı siteden firmware indirdim ve cihazı bağlayıp Firmware.exe dosyasını çalıştırdım. Şu an cihaz hiçbir tepki vermiyor. Çözümünü bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?
  7. M

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - EDL (Test Noktası) HARDBRİCK ÇÖZÜM

bu şekilde kalıyor sadece 1549306299 gerekli tüm dosyaları indirdim yalnız benim cihazım xiaomi mi 5x olduğu için ben A1 olan modelin android olan sürümünü indirdim bilgisayara fastboot rom yani ondan sonra burdaki işlemlerin hepsini yaptım başarılı bir şekilde ama bu kısma gelince sürekli...
  8. M

2 saat kadar sürdü ama tepki vermiyor hiçbirşekilde
  9. M

bu işlem kaç dk sürüyor ortalama
  10. M

Rehber Mi5X için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı

hocam bu sizin yöntemi yaptım ama ben daha unbrick uygulamasına başlamadım ve şöyle bir durum var aygıt yöneticisinde gözükmüyor o bahsettiğiniz bağlantı ama mi flash uygulamasında gözüküyor yine de deneyeceğim sonuçtan haberdar ederim
Üst Alt