methcnnbs kullanıcısının son içeriği

1. methcnnbs

HyperOS Xiaomi 11T Pro (vili) – Global Kararlı V1.0.1.0.UKDEUXM

Elite lite rom yayınlandı arkadaşlar kullanmak isteyenler deneyebilir. Eea sürümü mesajlar ve arama uygulamaları xiaominin.
  2. methcnnbs

Yardım Xiaomi Mi 11T HyperOs yüklemede imei gider mi

Hocam onu tam olarak bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem, bilen arkadaşlar cevap verecektir.
  3. methcnnbs

HyperOS Xiaomi 11T Pro (vili) – Global Kararlı V1.0.1.0.UKDEUXM

Hocam kullanım sonunda pil konusunda bilgi verirseniz sevinirim.
  4. methcnnbs

Rehber Deezer Üzerinden Ücretsiz FLAC Müzik İndirme

Link atar mısınız hocam.
  5. methcnnbs

Rom HyperOS Venom Port Vili (Mi 11T Pro)

Romu bir hafta önce deneyimledim. İlk başta bazı kasmalar donmalar oldu sonrasında düzeldi stabil çalıştı romu çok beğendim performans ve pil olarak. Uzun süre kullanırım diye düşündüm. Türkçe yeterli bu arada en azından benim için sorun olmadı. Her şey iyi giderken 3 gün sonra batarya kendi...
  6. methcnnbs

Soru Mi 11T Pro Rom Tavsiyesi

Hocam bende port rom kullanıyorum bugün kurdum ilk başlarda bazı kasma donmalar oluyordu şuan cihaz akıyor.
  7. methcnnbs

Rom HyperOS Venom Port Vili (Mi 11T Pro)

Hocam Türkçe dil desteği var mı.
  8. methcnnbs

Soru Miui 14 renkli bildirim simgeleri

Arkadaşlar global veya diğer stock romlarda bildirim simgesi renkli oluyor mu elite rom eu rom gibi. Bayadir elite rom kullanıyorum. Tayvan romuna geçmeyi düşünüyorum. Bildirim simgeleri renkli yapılabiliyor mu.
  9. methcnnbs

HyperOS Xiaomi 11 T Pro HyperOS A14 Stable Beta (Port)

Hocam dün gece kurdum günlük kullanıma uygun bulmadım kasmalar yer yer donmalar oluyor. Elite Roma geri döndüm. Resmi romu beklemek lazım.
  10. methcnnbs

Doğrudur hocam bakınca gördüm daha önce böyle bir şey yapmamıştı port olan sürümlerde de bilgi için teşekkürler. Joker face eu rom hyperos portlamış linki paylaşmış onu indirdim deneyeceğim.
  11. methcnnbs

Elite rom lite ücretli değil bazı özellikler için ücret aliniyor onlarda çok gerekli değil bence. 8 aydır elite rom lite kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.
  12. methcnnbs

Konuya eklediğinde paylaşırım hocam.
  13. methcnnbs

Elite rom lite geliştiricisi hyperos sürümünü mi11t pro için portlamış konuyu güncellemiş ama linki henüz paylasmamis yarına kadar indirme linki yerini alır.
  14. methcnnbs

Yardım Xiaomi Mi 11T HyperOs yüklemede imei gider mi

11t de yazılımsal kayıt olduğu için fastboot yolu ile rom attığınız da IMEI uçar.
  15. methcnnbs

Soru 11T Pro Güncelleme Almama Sorunu

Bootlader kilidini açmadan rom yükleyemezsiniz.
Üst Alt