MetehanBayhan kullanıcısının son içeriği

1. MetehanBayhan

Yardım Rehberim farklı telefonda çıkıyor

Çok saçma ve gereksiz birşey bir başkasının telefonundan Google hesabına acil de olsa girmem artık kardeşim veya anneme gitmesi sorun değil yarın bir gün başkalarına da gitmesin
  2. MetehanBayhan

Mail hesabını değiştirdim mi hesabını da değiştirdim ne olur ne olmaz diye format atarken zaten bütün rehberi silip atmıştım fazla numara yok diye bir deftere yazdım onları umarım tekrarlamaz.
  3. MetehanBayhan

Yukarıda attığım ekran görüntüsünde en alttaki sil seçeneğinden tümünü seçip sildim şuan çözülmüş gibi görünüyor umarım tekrarlamaz. Ben kendi google hesabımdaki yedeği de sildim
  4. MetehanBayhan

Aktarma seçeneğini denemek amaçlı seçtim önceden yaptığımda da çıkıyordu bendeki numaralar çünkü. Eski mi hesabını sildim yenisinde de numara yok
  5. MetehanBayhan

Arkadaşlar kardeşim telefonuna format attım ve yeni bir google hesabı ve mi hesabıyla giriş yaptım kişileri e posta adresinden içe aktar seçeneğine geldim yine benim rehberimde olan numaralar var çok sinirimi bozmaya başladı ben bunu nasıl düzelticem
  6. MetehanBayhan

Öyle yapacağım artık bir de ben Google kişiler de görünen kişileri silersem rehberimden silinir mi? Google hariç başka nereye yedekleyebilirim
  7. MetehanBayhan

Benim mi hesabımdan dolayı mı kardeşimin mi? 1591368727 Kardeşimin google hesabında hiç numara yok
  8. MetehanBayhan

Attığınız linke baktım bende 93 kopya bulundu yazıyor kardeşimin telefonundan girdiğimde henüz kişi yok yazıyor 1591359671 Doğrulama e postası kardeşim de boş bende ise farklı bir e posta var kardeşimin google kişilerinde hiç kimse yok bende ise 93 kopya bulundu yazıyor
  9. MetehanBayhan

Mi hesabı ve Google hesabı iki telefonda da farklı fakat 1.5 yıl önce o telefonu ben kullanıyordum kardeşime verdim bu sorun o zaman bu zamana ilk defa karşıma çıktı
  10. MetehanBayhan

Kardeşim redmi note 4 kullanıyor bende mi 6x var mi hesapları farklı google hesapları farklı ama benim rehberim kardeşime de gidiyor nasıl çözebilirim?
  11. MetehanBayhan

Gcam Mi Note 3 MIUI10 Pie GCam Yükleme Rehberi

Fotoğrafı çekince yeşil oluyor bu nasıl düzelir ayarı var mı?
  12. MetehanBayhan

Soru Android 9.0 Pie

Mi 6X android 9.0 alacak mı? Bazı siteler de adı geçmiyor ama alacak yazan siteler de var durum nedir Bilginiz var mı?
  13. MetehanBayhan

Yardım Ghost screen

Redmi note 4 telefonumu alalı 4 ay oldu ve yaklaşık 1, 1 buçuk aydır ghost screen var cihaz Evo garantili ne yapabilirim? İlk defa Xiaomi aldım tek sorunum bu ne yapmamı önerirsiniz.
Üst Alt