Met.in kullanıcısının son içeriği

1. Met.in

Rom Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Endonezya HyperOS1.0.2.0.UMOIDXM İndirme Bağlantıları

Akıcı sorunsuz çalışıyor. Sürekli telefon şarjına bakıp hesaplama yapanlardan değilim:) pil konusunda bir anormallik göremedim
  2. Met.in

Rom Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Endonezya HyperOS1.0.2.0.UMOIDXM İndirme Bağlantıları

Mi flash ile geçtim, şimdilik düzgün çalışıyor, linkler için teşekkürler
  3. Met.in

Endonezya 14.0.5.0 üzerindeyim. Veri kaybetmek istemiyorum, Hyperos a geçişi güncelleme olarak yedirebilirmiyiz?
  4. Met.in

Rom Redmi Note 12 Pro / Pro+ 5G Endonezya MIUI V14.0.5.0.TMOIDXM Güncelleme Bağlantıları

teşekkür ederim fakat a13 te hata veriyor, ayrıca bu twrp ile rom da yüklenemiyormuş, sanırım sadece root için
  5. Met.in

Rom Redmi Note 12 Pro / Pro+ 5G Endonezya MIUI V14.0.5.0.TMOIDXM Güncelleme Bağlantıları

Bu cihaza uygun twrp yok diye biliyorum, recovery rom u nasıl yüklüyorsunuz?
  6. Met.in

Soru Hindistan rom yükleyen var mı?

Taiwan rom iyi çalışıyor, pil kullanımı normal, nfc aktif, görüşme kaydı var. Endonezya da böyleymiş
  7. Met.in

Öyleyse hiç girmiyim o işe dediğiniz gibi, teşekkür ederim
  8. Met.in

Taiwan kullanıyorum, görüşme kaydı önemli. Linkte daha güncel bir hindistan rom var, acaba deneyen var mı? görüşme kaydı çalışıyor mu?Xiaomi Firmware Updater
  9. Met.in

Soru Redmi Note 12 Pro 5G (Ruby) Düzgün Rom İhtiyacı

endonezya rom da görüşme kaydı var mı?
  10. Met.in

MIUI 14 XTBUİ Nitro Edition 14.1.2.0 - A13 | UNOFFICIAL

Işık sensörü düzgün çalışıyor mu acaba? ekran aydınlatması açısından
  11. Met.in

Rom Mi 9T/K20 Ghost_OS (MIUI13 - MIUI14)

https://forum.miuiturkiye.net/konu/lineageos-20-0-android-13-aosp.131165/ bu konuda linki var
  12. Met.in

Rom Evolution X 7.1 Android 13 OFFICIAL | AOSP

Ben de restart atarken bootloop sorunu yaşadım fakat 2-3 boot sonrası hep açıldı telefon. Yüklü olan modüller magisk bootloop protector, turkish ad host ve youtube revanced idi. Bence hiç uğraşmaya değmez eski sürüme geçin, hatırladığım kadarıyla sorunsuzdu
  13. Met.in

MIUI 14 [Mi9T] XTBUI Enhanced 14.1.2.0 | Android 13

Otomatik parlaklık sorunlu, sensörler hep uykuda, ekran açıkken oda değiştirirseniz adapte olamıyor, kilitleyip açmak gerekiyor:( Ghost v3 e geri döndüm
Üst Alt