mesutcapar kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi Box S bein connect uygulaması

Merhaba, Ben Mi box s yeni aldım burada anlatılan şekilde denedim ama Bein Connect sürekli atıyor uygulamadan. Bir çözümü var mı?
  2. M

Gcam Redmi Note 8 Pro - GCAM - MIUI 11

Merhaba, HDR + işleniyor yazısı sürekli bildirim çubuğunda duruyor. Yardım eder misiniz
  3. M

İnceleme Xiaomi mi note 3

Beta sürüm android 7 ile geldi ama bir süre sonra 8 e geçecek bildiğim kadarıyla. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

Mi Note 3 MIUI 10 global Beta geldi ve Türkçe destekliyor :) Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Arkadaşlar Merhaba, Mı Note 3 global kullanıyorum. Miui Forumdan beta basvurusu yapmıştım onaylanmış bundan sonraki süreç nasıl ilerliyor bilen varsa yardımcı olabilir mi? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

Recovery Xiaomi Cihazlar için son TWRP Sürümleri

Konuyla sizin bir alakanız olduğunu bilmiyordum. Birde '' sen " diye hitap ettiğin insanı tanıyor musunuz bir düşünmeniz de fayda var. Skorpi hoca cevabını verdi konu benim için o noktada kapandı zaten. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. M

Zahmet olmaz kardeş bakarım sen öyle buyurduğuna göre bakmasam ayıp olur. Senden ricam cevap vermek istemiyorsan böyle cevapları da vermene gerek yok zira gereksiz olmuş. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Üstad ben mi not 3 kullanıyorum twrp ilk kurduğumda çalışıyor sonra çalışmıyor. Benim cihaz için yeni sürüm var mı twrp Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Benim cihazımda aldığımdan bu yana geri ve açık uygulamaları gösteren tuşlar bazen çalışmıyor telefonu yeniden başlatınca çalışıyor. Bu birçok not 3 de varmış. Forum da da birçok kullanıcının bu konuda şikayeti var. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

Peki yeni sürümle dokunmatik tuşlardaki problem giderildi mi? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. M

Merhabalar, Bu güncelleme OTA ile mi geldi çünkü bu sürüm bende hala yok... Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. M

Miui 10 global beta başvuru hakkında

Arkadaşlar giriş yapmış olmama rağmen bu hatayı veriyor neden acaba ? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

Rehber MI Note 3 Twrp Recovery + Xiaomi.eu Rom Kurulumu

Bu rom güncelleme almıyor düzenli güncelleme almak için hangi rom u önerirsin Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Global rom kurmak istiyorum ne yapmam lazım? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Merhaba V2 de ekran sorunu yok ancak yükle kısmına girdiğimde hafızaya attığım rom dosyasını rar veya image olarak göremiyorum. Hafızanın görüntüsü ektedir Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt