mesut_xx kullanıcısının son içeriği

1. M

Tema MIUI 11 Stok Zil Sesleri , Alarm, Bildirim Sesleri Mp3 Formatında

ya bi sap diye bi ses vardı onu bulamadım su tek damla ama güçlü sappp diye sesi cıkıyordu
  2. M

Yardım Redmi 9T Rom kurulumu pc suite ile

bunu denedim açılır gibi oluyor kapanıyor
  3. M

Rehber Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK]

açılmıyor açılır gibi oluyor kapanıyor
  4. M

Yardım Redmi 9T Rom kurulumu pc suite ile

Merhaba arkadaşlar elimde redmi9t hesap değiştirdiğim için mi flashla güncelleme yaparken brick modda takıldı ama recovery moda giriyor bootlader kilidine açılmasına izin vermiyor pc suite ile rom yüklme yapmaya çalıştım recovery modda rom doğrulama başarısız hatasıyla karşılaştım telefon...
  5. M

Yardım Redmi 9T nv data is corrupted Hatası

Arkadaşlar nv data is corrupted Hatasını daha önceki sürümlerde 12.0.3-12.0.5 ...... gibi sürümlerde 12.0.1 den aldığım NON-Hlos dosyasını ataraktan düzeltiyordum ama şimdi 12.5. sürümüne geçtim aynı işlemi yapıyorum ama hata düzelmedi aynı soruna karşılaşan varmıdır. ne yapmam gerek
  6. M

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

Sonunda be arkadaşlar yardımcı olması için yazıyorum benimle aynı sorunla karşılaşan olursa benim cihaz global rom 12.0.1 vardı üzerinde 12.0.15 gecince nv hatası aldım burda verilen ve diğer sitelerde verilen non-hlos dosyası internetten indirdiğim non-hlos dosyaları hiç bir işe yaramadı en son...
  7. M

kardeş tgz romu yükledin non hls dosyasını attın düzeldi dimi benimkide dönüp duruyor recovery modda
  8. M

merhaba yeni çıkan 12.0.15.0 için ne yapmam lazım olmuyor. yardım fastboot modda dönüp duruyor NON HLOS Dosyasını sizin bat dosyasıyla atamıyorum sizinkine tıklayınca açılır gibi oluyor hemen kapanır ben minimal adb proğramıyla atıyorum
  9. M

Yardım Bluetooth Kulaklık sesini yükseltemiyorum!!

bendede aynı sorun var blutooth kulaklık iphone 5s de gümbür gümbür redmi 9t de sinek vızıltısı gibi
  10. M

Yardım Redmi 9T Bağlantı sorunları

telefon bağlantı sorunu dışında iyiydi de inşallah dediğin gibi donanımsa olmaz belki güncelleme ile çözerler. farlı romlarda nfc geliyormu acaba nfc bölgeden bölgeye değişiyormş heralde yada iki farklı modelmi var nfc li nfc siz
  11. M

benimki de global 12.0.1 de sürümü
  12. M

Merhaba arkadaşlar 2 aydır redmi 9t kullanıcısıyım. telefonda blutooth wifi ve normal hat cekim gücü çok zayıf kalıyor blutooth kulaklık bağlıyorum dibindeyim ses kesilip duruyor önceki telefon iphone 5s di hiç bi sıkıntı yoktu redmi note 7 kullandım ondada bi sıkıntı yoktu wifi dibindeyim 3 diş...
  13. M

Soru NFC Özelliği Redmi 9t

kesin varmıdır acaba ona göre alacağım
  14. M

Soru NFC Özelliği Redmi 9t

nerden bakacağım model numarasından hangi siteden 1620130538 M2010J19SG yok heralde nfc özelliği Xiaomi Redmi 9T - Full phone specifications bu sitede var yazıyor başka sitede yok
Üst Alt