Mesut Aktaş kullanıcısının son içeriği

1. Mesut Aktaş

Yardım Ana ekran düzeninde 6x6-6x7 nasıl yapılır

Arista pro olması lazım fontun adı.
  2. Mesut Aktaş

Yardım arkdaşlar kafayı sıyırmak üzereyim yardım edin

Çok filmin etkisi, "holywood effect" yada ne derseniz. Dinleseler ne olacak ?
  3. Mesut Aktaş

Yardım Error 0x1004,EOFException:null Hatası

Uygulama yapımcısına ulaşıp bu hatayı gönderirseniz uygulamaya güncelleme getirerek hatanın kaybolmasına vesile olmuş olursunuz.
  4. Mesut Aktaş

Yardım Haylou t19 kutu yanıp sönüyor

Aynı cihaza sahibim, kulaklık kutusuna koyunca kapanıyor. Eğer kutusuna koyunca kapanmıyorsa kutunun içine giren kısmında pislik kalmış olabilir şarja geçmediğinden kapanmıyordur. Şarj noktalarını kontrol edin bence.
  5. Mesut Aktaş

Yardım twrp dokunmatik sorunu

Telefon modelinizi söylemeyin, biz ayin yaparak buluruz sonrada size cevap veririz siz hiç merak etmeyin. :)
  6. Mesut Aktaş

Soru Root Atmadan Önce Bootloader Kilit Açma ve Öncesinde Yedekleme

Siz tam olarak ne yapmak istiyorsunuz ?
  7. Mesut Aktaş

Soru Güncel hali 12.0.6.0 iken yeni güncelleme 12.0.4.0

Muhtemelen sürüm başlığında "R" ibaresi vardır o yüzden sürüm düşmüş gibi gözükür, android güncellemesinde sürüm baştan başlar.
  8. Mesut Aktaş

Yardım Galeri %74 şarj tüketiyor!!

Sadece bir saatlik veya buna yakın bir aralığı seçmişsiniz belliki. Onun yerine tam ekran görüntüsü alırsanız daha net görebiliriz.
  9. Mesut Aktaş

Yardım Depolamanın tamamı sistem kaplıyor?

Bunu yazmak bu kadar kolay.
  10. Mesut Aktaş

Yardım Arkadaşlar Ayarlarda Garip İşaret Var

O mavi işaret arkaplanda çalıştığı anlamına gelir siz kapatsanızda otomatik olarak açılacaktır, açılmazsa bile telefonu yeniden başlatırsanız yine otomatik olarak gelecektir. Buralara çok takılmamak gerekir.
  11. Mesut Aktaş

Soru kamera için herhangi bir modifikasyon mevcut mu?

İlk defa kullandığım cihazda böyle bir şey olduğunu okuyorum. Herhangi bir ayar yapmadan renkler doğru şekilde çekmekte benim cihaz.
  12. Mesut Aktaş

Yardım Google Kişiler

Onlar SIM kart ile gelmektedir.
  13. Mesut Aktaş

Çözüldü Mi Band 5 Açılmıyor

USB kabloyu bilgisayar/laptop ile şarj etmeniz uygun olacaktır. İlk taktığınızda ekran açılması gerekiyor.
Üst Alt