mesusa kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım xiaomi 5s plus açılmıyor.

Hocam, dediğiniz programları indirim kurdum dediğiniz şekide açma tuşlarını denediğim lakin telefon bu şekilde fastboot modunda açılıyor.başka bir işlem yapmaya izin vermiyor ve sonra kendiliğinden kapanıyor. 1586011701 Zenex hocayla nasıl iletişime geçebilirim. yardımcı olumusunuz lütfen
  2. M

Hocam, dediğiniz programları indirim kurdum dediğiniz şekide açma tuşlarını denediğim lakin telefon bu şekilde fastboot modunda açılıyor.başka bir işlem yapmaya izin vermiyor ve sonra kendiliğinden kapanıyor. 1586002732 Hocam, dediğiniz programları indirim kurdum dediğiniz şekide açma tuşlarını...
  3. M

hayır bu işlemlerden hiçbiri yapılmadı . eşimin elinden düşmüştü sorun yoktu birkaç saat sonra hafif nemli bir bez ile dezenfekte etmeye çalışmış tı sonra bu hale geldi.burdaki bir tamirciye verdim tamir edildi. " biraz geç kalsaydınız ekrana su girecekti ekranı değitirrmek gerekecekti " dedi...
  4. M

Hocam, bu sayfada SERVER DOWNLOAD Hocam Bu sayfada SERVER XİAOMİ yi indiriyorum bilginize yanlış yapmıyorumdur herhalde
  5. M

15 saniye sonre kendiliğinden kapanıyor
  6. M

evet bu moda giriyor sonra kapanıyor. bu modda hiç bir seçim gelmiyor.
  7. M

Merhabalar, telefonu açma dümesine bastığım zaman Mİ yazısı geliyor bir dakika sonra yazı kayboluyor ve bı bir döngü halinde devam ediyor. 10 dakika sonra cihaz ısınıyor sonra açma tuşu ilr birlikte ses azaltma tuşuna birlikte basıyorum. bir resim geliyor ve sonra cihaz kapanıyor ve ısınma sona...
Üst Alt