messevim kullanıcısının son içeriği

1. messevim

Yardım Parlaklık yetersiz

Manuel olarak ayarlamayın, otomatik parlaklık ile deneyin. En yüksek ışığı verecektir. Oda yetersiz kalıyorsa yapacak bir şey yok malesef.
  2. messevim

Yardım Mi 13 Magisk Yükleme.

Şu şekilde hata veriyor. 1711982459 Çözümü var mı acaba
  3. messevim

Yardım Mi 13 Magisk Yükleme.

Cihazın Bl kilidi açık. Twrp yüklü. Magisk yükleyip root yapmak istiyorum. Twrp ile uyumlu dosya varmı elinizde?
  4. messevim

Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) Tek Tuş TWRP Yükleme Aracı

Bu twrp yi nasıl yükleyebilirim. Twrp den flaslayarak mi?
  5. messevim

Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) Tek Tuş TWRP Yükleme Aracı

Dahili depolama 0 gözüküyor. Wipe data yapsam içindeki rom da silinecek. Her şey silindikten sonra tekrar dahili depolama ya romu atabilir miyim? Yoksa bilgisayar görmez mi.
  6. messevim

Yardım HyperOs yükleyemiyorum

Bu attığınız rom xiaominin yayımladığı rom mu yoksa geliştiricilerin yaptığı rommu ? 1711828231 Yüklediniz mi?
  7. messevim

Soru Stabil Rom Önerisi.

Merhaba. Eşimin kullandığı telefona uzun vadede sorun çıkarmayacak, donma kasma yapmayacak rom aramaktayım. Şuan kurulu olan sürüm : Miui Global 12.5.2 Kararlı. Ama kasmalar başladı. Bazen çileden çıkarıyor. Mesela kamera dan bir fotoğraf çekeceğimiz zaman 10-15 basmaya ancak çekiyor...
  8. messevim

Yardım Galeride gizlediğim Fotoğrafı Bilgisayarda Görmek

Arkadaşlar benim için çok önemli. Vefat eden kardeşimin son fotoğraf ve video görüntüsüydü. Bilen varsa gerçekten duacısı olurum..
  9. messevim

Satış Mi 8 (6-128)

Telefon yurt içi. Ekranı, kasası tertemiz. Kutu şarj aleti vs ile birlikte verilecektir.
  10. messevim

Yardım Galeride gizlediğim Fotoğrafı Bilgisayarda Görmek

Arkadaşlar benim için çok önemli bir durum. 1 fotoğraf ve 1 video gizlemiştim. Hafıza kartında ki herşeyi bilgisayara aktardım, ardından hafıza kartını biçimlendirdim. Şuanda hafıza kartında gizlediklerimi göremiyorum malesef. Bilgisayarda gizli dosyaları göster seçeneğini aktif ediyorum ama...
  11. messevim

Rom [Android 11] [MIUI12.5] Redmi Note 8 Mi-Globe 21.4.7

Evet yüklenip açıldı ama arayüzü bana biraz ağır geldi. O yüzden Miui 11'e tekrardan döndüm.
  12. messevim

Recovery Twrp ekranında işlem yapamıyorum.

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Sorunu şöyle çözdüm. Twrp ekranına girip format data seçeneğini işaretledim. Ardından twrp yi yeniden başlattım. Bağla seçeneğinden tüm kutucukları işaretleyerek, wipe bölümünden sd kart hariç tüm bölümleri sildim ardından romu kurdum.
  13. messevim

bl kilidinin kapanmaması için neye dikkat etmemiz geerkiyor ? kilidi zaten yeni açtım.
  14. messevim

format data da yapmıyor. Veriler silinsin sıkıntı yok. 3 ayrı twrp dosyası denedim hepsinde sonuç aynı.
  15. messevim

Denedim. Wipe Data'da bile hata veriyor, yapmıyor.
Üst Alt