mesro09 kullanıcısının son içeriği

1. M

Tavsiye Xiaomi telefon tavsiyesi

Arkadaşlar 8-9 bintl civarı Xiaomi telefon tavsiye eder misiniz? Sorunları olmayan güzel fotoğraf çeken snapdragonlu. Teyzeme hediye olarak alacağım
  2. M

Yardım mobil hat ile Bluetooth çalışması

teşekkürler arkadaşlar onları hep yaptım. Birşey bazen engelliyor mikrofonla hoparlörü ama ne olduğunu kaç gündür bulamadım
  3. M

Yardım mobil hat ile Bluetooth çalışması

Samsung Galaxy watch 4 ile note8pro yu Bluetooth eşleştiriyorum bütün bildirimler sorunsuz çalışıyor. Saat üzerinden arama yaptığımda arıyor onda sorun yok ama bazen ne ses gidiyor ne ses geliyor. Bluetooth u kapatıp geri açınca düzeliyor ama aradan kısa bir zaman sonra tekrar ses transferi...
  4. M

Soru sensör kıyası

samsung isocell bright gw1 sensor sony imx682 hangisi daha iyi arkadaşlar ?
  5. M

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

note8pro yu verip poco f3 almak istiyorum ama nasıl bir cihaz arkadaşlar sorunu sıkıntısı var mı?
  6. M

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM İndirme Bağlantıları

az önce geldi ama yüklemedim geri çekiyorlar sonra tekrar yayınlıyorlar o zaman yüklüyorum 🙂
  7. M

Soru Sesli mesaj bildirim

Note8pro cihazımı yeniden başlattığım zaman "sesli mesaj olup olmadığı denetleniyor" diye bildirim geliyor. Bu nedir ? nasıl kapatılır? İptal yolu yok mu
  8. M

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Sıfırdan temiz kurulum olur cihaz daha verimli çalışır stabilitesi daha iyi olur.
  9. M

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Güncellemeyi yaptıktan sonra cihazı baştan kurun
  10. M

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.7.0.QGGMIXM İndirme Bağlantıları

Bugün tekrar geldi yükledim ama cihaz biraz yavaşladı gibi sizdede öyle birşey oldu mu? (Note8pro)
Üst Alt