meseli kullanıcısının son içeriği

1. meseli

Mod Kullandığınız Magisk modülleri neler?

1707405201 Bu modülleri nereden buluruz?
  2. meseli

Uygulama MRepo - Magisk ve KernelSU için modül mağazası

Repo görülmüyor hocam .. izzyOndroid APK sını yükledik .. uygulamnın içinden mi ekleme yapıyoruz ? LE2101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. meseli

Yardım Batarya xiaomi mi note 3

ben deji bataryayı kendi sitesinden satın alıp tanıdık bir telefoncuya monte ettirdim gayet memnunum tavsiye ederim...
  4. meseli

Rehber MIUI Bölge Sorunu Düzeltme -TWRP+ROOT-

İmajı yüklerken hangi bölümü seçiyoruz recovery mi sistem mi ? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. meseli

Rehber Çin'de kalan bölge sorununu düzeltme - Miui 12

imaj dosyasını recovery mi sistem mi nereye yüklemeliyiz şimdiden Eyvallah hocam sağolun. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. meseli

Twrp den mi yükledin imaj dosyasını ? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. meseli

Rehber Çin'de kalan bölge sorununu düzeltme - Miui 12

Hocam twrp den bu imaj dosyasını yükleyerek yapabiliriz değil mi ? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. meseli

Eyvallah kardeşim Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. meseli

Sorunun çözüldü ise sevindim, lakin linkte konuyu bulamadım ? 2014 senesine ait bir konu . Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. meseli

buildprop editör den ro.miui.region kısmını bulduysan alta TR yaz , ro.miui.region eğer yoksa elle gir ve yine TR yi gir tekrar başlat olması lazım ben yaptım ve oldu ...
  11. meseli

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Bende de aynı rom yüklü ve gcam kullanıyorum . Gerekli dosyaları yüklediyseniz sıkıntı olmaması lazım .. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. meseli

Çözüldü Redmi Note 8 Pro'da çift taraflı çağrı kaydetme özelliği hakkında

Sırf bu özelliğinden dolayı mi note3 ü kullanıyorum .... Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. meseli

Soru Huawei Petal Mapsi Huawei Dışındaki Cihazlara Yükleyememe Problemi

Kardeş huawei telefonum var onda bile bulamadım nacizane.. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. meseli

İpucu Miui Tabanlı Custom Romlarda Sistem Uygulamalarını Güncelleme

konu eski açılmış lakin benim işimi gördü miroom yüklü telefonda temalar sıkıntılıydı bununla çözüldü ... emeğin karşılığı her daim takdir edilmeli ;)
Üst Alt