mesekalkan kullanıcısının son içeriği

1. mesekalkan

Tema Ekranınızı Muhteşem Gösterecek Soyut Duvar Kağıtları [FULL HD]

Hocam link mi yok ben mi yanılıyorum...
  2. mesekalkan

Yardım Mi 8 Hızlı Şarj

evet
  3. mesekalkan

Yardım Mi 8 Hızlı Şarj

Herkese merhabalar arkadaşlar Uzun süredir sıkıntısız çalışan mi 8 imde hızlı şarj sıkıntısı çekiyorum 3 gündür Takıyorum prize hızlı şarj oluyor diyor ancak 15 dakikada %1 belki atıyor. Bu sorundan önce 3 dakikada %1 şarjı kesin yapıyordu. Başkasının başına geln var mı çözüm bilen var mı ...
  4. mesekalkan

Soru Mi 8 global rom10.0.3.0 güncellemesi geldi

Güncelleme sanırım geri çekildi bende de yok güncelleme tlefon güncel 10.0.2 diyor
  5. mesekalkan

Soru Mi8 ve Mi6 Ram Karşılaştırması

mi 8 global karar 10.02 var hocam telefon boştayken 30-39 arası sizde nasıl 57 yau ??
  6. mesekalkan

Soru Gmail ve Senk

Arkadaşlar merhaba üst ayarlardan senkronizasyonu kapattığım zaman neden Gmail uygulamasının bildirimleri gelmiyor ? Bunu için ne yapmam gerek ?
  7. mesekalkan

Rom Mi 8 MİUİ 10.0.6.0 Güncelleme

Ben 20 gün kadar kullandım çin stabl rom unu bazı yerlerde çok sıkıcı düzeyde çince mevcut malesef. İngilizce bölümlerde de eğer ingilizcen iyi değilse sorun yaşayabilirsin. teknolojik bir ingilizce olduğu için bazı şeylerin türkçeye tam olarak çevirisi yok mesela app vaults gibi
  8. mesekalkan

Rom Mi 8 MİUİ 10.0.6.0 Güncelleme

Kimse dikkat etmemiş tam bunu yazmak için girmiştim ki KASIMM arkadaşımız açıklamayı yapmış. Güncelleme Çin Stabil Rom'un için yayınlanmış arkadaşlar.
  9. mesekalkan

Soru Mi 8 - Miui 10 global güncelleme ve face id sorunu

ben hariç kimsede açılmıyor mi 8 6/128 kullanıyorum global stabil romla beraber
  10. mesekalkan

Soru Mi 8 - Miui 10 global güncelleme ve face id sorunu

Herhangi bir zararı olmaz saçma sapan hint uygulaması yüklenirse onu kaldırırsın olur biter. hong kong ya da hindistan seçebilirsin dostum
  11. mesekalkan

Soru Mi 8 Pasaport Kayıt Hk.

Madeeem bizi çok düşünüyor (?) Neden pasaportumuzu 2 senede bir kullanıyoruz ? Neden kimlik değil de pasaport ? Neden para ödüyoruz :) Sorularım daha da var ama yorulmak istemiyorum...
  12. mesekalkan

Yardım Dubai Mi 8 siparişi

En alttan yazan direk çin versiyonu . Ancak international denilen modeli hiç bilmiyorum
  13. mesekalkan

Soru Mi8 Global Rom Bu Sefer Yayınlandı

Sanırım sadece EE için bölüm istemiş.
  14. mesekalkan

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui v10.0.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

güncelleme sonrası bildirimler bpzuldu always on da bildirimler gelmiyor hadi bakalım sorun yazan yok benden başka :D
Üst Alt