meryembetul kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Pocophone F1 Telefonumda hiç ses yok!

Nasıl yapacağımı bilmiyorum forumda buldum şimdi videoyu izledim deneyip sizi haberdar edeceğim, teşekkür ederim 1567001828 Bu soylediklerinizin hepsini denedim sorun yok, şimdi mi flashi deneyeceğim, umarım sonuç alabilirim, teşekkür ederim.
  2. M

10.3.7 guncellemesi gelmiş yaptım o da işe yaramadi. Foruma bi göz attım ne sorunlar çözülmüş keşke benim sorunum da çözulebilseydi Tüketici hakem heyeti süreç sonuçlanana kadar telefonunuzu kullanabilirsiniz diyor. Ses olmadan telefonu nasıl kullanayım... Heyete gitmeden diger tarafi aradım...
  3. M

10.3.6 güncellemesini yapınca yaptıkları her neyse gitti. Ben de eski bir versiyon 10.3.5 vs yüklü olmuş olabileceğini düşündüm. Şimdi manuel olarak eski sürümlerden birini yuklesem işe yarar mı? Ve bu yasal sürece zarar verir mi?
  4. M

Merhabalar! Çok severek kullandığım pocophone telefonum geçtiğimiz haziran ayı sonunda guncellemelerden sonra birdenbire bütün ses fonksiyonlarını kaybetti. Arama yapamıyorum, alamıyorum. Video müzik açamıyorum. 55 gün önce evofone teknik servise yolladım. 20 gün kaldı hiç birşey yapmadan geri...
Üst Alt